Перейти к содержимому

Фотография

В Європу - без віз

Євросоюз візи

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 60

Опрос: В Європу - без віз (18 пользователей проголосовало)

Чи актуальна для Вас проблема везвізових поїздок в Європу??

1. проблема актуальна (2 голосов [11.11%])

Процент голосов: 11.11%

2. проблеми немає (нейтрально) (8 голосов [44.44%])

Процент голосов: 44.44%

3. проблема антиактуальна (8 голосов [44.44%])

Процент голосов: 44.44%

Голосовать Гости не могут голосовать

#1 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 164 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 07 Январь 2016 - 08:18

Не спішіть голосувати!! ----  Не спішіть голосувати!!

...проголосувати Ви завжди встигнете.  Але спочатку визначитесь з СТАРТОВИМИ умовами, які передують самому голосуванню, щоб зрозуміти - за що і як ВИ будете віддавати свій голос...

ОБОВ"ЯЗКОВА УМОВА: - Ви висвітлюєте свою персональну точку зору (не спільну позицію з дітьми, дружиною, нареченою, ...а тим паче везо всяких посилань на Бажання Народу України). Виключно и тільки ЗА СЕБЕ персонально!

...А тепер деякі умови (начебто як ФАКТИ, що не підлягають обговоренню, по крайній мірі в процедурі ДАНОГО голосування). В соціології це називаеться - РОБОЧІ ГІПОТЕЗИ.

Таким чином - РОБОЧА ГІПОТЕЗА - 1:

...Наблизився червень-липень 2016 року. В святковій обстановці Президент України (в обнімку з представниками Євросоюзу) проголошує про те, що з 08 серпня 2016 року запроваджується БЕЗВІЗОВИЙ режим між Україною та країнами Євросоюзу. Самі розумієте, тут месіджів, салютів, словом... ми уже в Європі!!!. Словом, ФАКТ завершився, доцільність запровадження НЕ ОБГОВОРЮЄТЬСЯ!!! Візові представництва закриті, і потихеньку заростають павутиною. Все!!! Береш паспорт (звичайно - ЗАКОРДОННИЙ) і вперед в Європу!

РОБОЧА ГІПОТЕЗА - 2:

...Не запутатись в поняттях: "безвізовий режим" і "вільне переміщення робочої сили". Оце саме складне для розуміння, але треба трішки в наших мізках навести порядок...

"БЕЗВІЗОВИЙ ПЕРЕТИН КОРДОНУ" - або безвізовий режим (далі - Бз/Реж.) не означає відсутність ПАСПОРТНОГО КОНТРОЛЮ на кордоні. Мало того з боку Євросоюзу ВСІ без винятку "відвідувачі з України" заносяться в Єдиний Реєстр (далі - Є/Реєстр), де вказується: - дата перетину кордону в ту та іншу сторону. От чи будуть відмітки в паспортах ставитися, я сказати не можу.

Примітка. При введенні Бз/Реж. з другого півріччя 2016 року Євросоюз накладає "деякі" обмеження, зокрема:

- кількість поїздок в Єврозону не обмежується;

- максимальний термін перебувння в Єврозоні на протязі календарного півроку повинен складати не більше ДВОХ  (ТРЬОХ) місяців.

- нелегальне працевлаштування в Єврозоні забороняється.

Аналізуючи зазначені обмеження можна сказати, що з точки зору ТУРИСТИЧНИХ ПОЇЗДОК - то красота!, ...подивитися Пізанську башту, чи Ейфелеву, ...позагоряти на пляжах Іспанії, це "ля-ля". А от з точки зру заробити грошики (єврочки), то тут проблемки. Можна попрацювати десь на сезонних (нелегальних) роботах не більше двох місяців на протязі півроку. І то, якщо не "нарвешся на поліцію". Словом, нелегали як були нелегалами так і зосталися. Тільки от, якщо порушили Правила, то тут-же попадають в Є/Реєстр, і ...не те що безвізовий режим, а ПОВНА ЗАБОРОНА на поїздки терміном до п’яти років.

Звісна річ, що КВАЛІФІКОВАНІЙ ЕЛІТІ встановлюються інші правила. За офіційним зверненням якоїсь з Організацій Євросоюзу для ДАНОЇ особи надсилається відповідний запит, який реалізується. Але при цьому оця Організація несе повну відповідальність за забезпечення даної Особи. Для прикладу, це студенти, що навчаються в ВНЗ країн Єврозони, або якісь цінні ІТ-спеціалісти (яких конкретно наймають західні фірми). Для них оцих обмежень немає (до речі, оцих обмежень немає і при наявності візового режиму).

Словом, Євросоюз встановлює такі "Правила гри", при якому режим то безвізовий, але... за "грошиками" сильно туди не поїдеш. Свої грошики, в Україні зароблені ТАМ викидати (під час турне) звісна річ можна...

"ВІЛЬНЕ ПЕРЕМІЩЕННЯ РОБОЧОЇ СИЛИ" - для даного випадку не підходить!!! Воно стосується тільки країн-учасників Євросоюзу.

...Галасу буде багато!!! (виступів, мессіджів, салютів). А Євросоюз буде сильно "імітувати" наше входження в Єврозону (так же, як ми імітуєм проведення реформ). От і посудіть, в якій мірі (на даний час) ВАМ (персонально) чи актуальне ТАКЕ вирішення проблем навколо безвізового режиму...

Примітка 2. Як говорять "ворог не дрімає". З введенням безвізового режиму в Євросоюз, ...проснеться Російська Федерація. Що вона "зачебучить" з цього приводу, я не знаю. Тут фантазії не вистачає. Але... невже ви думаєте, що РФ нічого не "зачебучить"??? Чи то Росія введе "візовий режим" /це, взагалі, КРУТО буде/, а можливо поїздки в РФ будуть виключно по закордонних паспортах (та ще і по запрошеннях). Словом фантазії від Росії будуть "неописуеміе". А для ряду наших громадян, які їздять на заробітки до Росії, або пов’язані родинними зв’язками з Росією введення безвізового режиму з Євросоюзом може бути... антиактуальним.

Така точка зору також має право на існування.

От тепер, прочитавши все та подумавши, приступіть до голосування. Якісь коментарі (власні, без посилань, перепостів) бажано оставляти в КОНТЕКСТІ ТЕМИ.

Повторяю! Кожний голосує сам за себе, виходячи в ВЛАСНИХ ПОТРЕБ! (...за всю Україну, ... її політиків  "розписуватись не потрібно).

• 0

#2 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 164 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 08 Январь 2016 - 12:07

...От у мене є сім"я знайомих ЧОЛОВІК і ЖІНКА , з двома дочками. Так получилося, що видали вони своїх дочок заміж за іноземців. Одна дочка вийшла за німця, та переїхала жити в Німеччину. Живут там, трійко дітей. Інша дочка вийшла заміж за норвежця. Також в Норвегії проживають, також двоє дітей. 

Самі ж мої знайомі вони такі.... "патріотичні за духом" (це без підковирок, але деякі дивацтва у них проявляються...)

Так в розмовах про безвізовий режим... вони тільки плечами розводять. Для них і на даний час ПРОБЛЕМ НЕМАЄ. Їм відкриті ШЕНГЕНСЬКІ візи, їдьте в гості на здоров"я. 

...Але, працювати ЗАБОРОНЕНО. Особливо суворо на це дивляться в Норвегії. Там оця "норвезька" донька прямо-таки сурово пересікла "спроби". Тому, що якщо на нелегальщині піймають, то не поздоровиться....

Самі ж мої знайомі за кордон (навіть до дітей) сильно не навідуються. Чому??? Дороговизна там дуже сильна ( це якщо по курсу до наших зарплат рівнятися). А в гості їхати та "сідати на шию" бажання не мають. А щоб тут щось заробити, поміняти а там використати, то ...це ПШИК дуже великий получається. Невигідно дуже...

==========

А стосовно "патріотичних" дивацтв, то я також "не мед": "Що ж ви , рідненькі, повидавали заміж ХРЕНЬ ЙОГО ЗНАЄ ЗА КОГО своїх дочок - , п"ятеро внуків і ні одного УКРАЇНЦЯ!!! (три німці і два норвежці)". Мало того, оці онуки ні українську ні російську мову вивчати НЕ БАЖАЮТЬ. Оце тобі і "патріотичний пшик". А тут демонструвати ПАТРІОТИЗМ можна...

=======

...Звісна річ, що я НЕ ПРАВИЙ!!! ...неправий я. Але - "одягнувши вишиванку", "розмовляючи виключно українською мовою", це ще ... ой, чи це ПАТРІОТИЗМ???
===============

....От люди які призвані (насильно призвані) до лав ЗС України, і зараз знаходяться в зоні АТО (під морозом, обстрілами, на блокпостах). Патріоти вони чи ні??? А тут я можу сказати, що вони дійсно ПАТРІОТИ. Вони діями своїми підтверджують патріотизм. Хоча при цьому на словах, ...таке говорять і в адрес Президента, і Яценюка... і інших Бонз, що немає таких ІДІОМ, щоб це витримали.... А ці люди - ПАТРІОТИ...

============

...Вибачте, останній месідж безпосередньо до ТЕМИ не відноситься. Він скоріше до мого ставлення навколо ПРОЦЕСІВ, що в Україні відбуваються, а то получається, що я якийсь ...АНТИПАТРІОТ. Це неправда. Просто я на речі дивлюся через призму РАЦІОНАЛЬНОСТІ, і пробую зі стекол цих призм періодично стирати "словесно-ідеологічну" пилюгу, яка хмарами носиться в повітрі нашої України...

...А говорити про те, що я ПАТРІОТ (або чи я ПАТРІОТ), я ніколи не буду. Стосовно таких речей не "самобахваляться"...

==============

...Так повернемося до проблем т.зв. "БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ"...

• 0

#3 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 745 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 08 Январь 2016 - 03:48

В последнее время оформление виз проводилось не через турфирмы, а через специализированные визовые бюро, которые работают(ли???) непосредственно с посольствами.

Если мыслить логически - то введение т.н. безвизового режима может лишить работы подобные структуры, или же серьезно урезать их доходы.

Поэтому - философский вопрос - Кому это выгодно???

• 0

#4 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 164 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 08 Январь 2016 - 05:29

Для "м-ра Алекса": - Правомірне питання (логічне).

...Звісна річ зазначеним Фірмам і Фірмочкам, які спеціалізуються на візових проблемах НЕ ВИГІДНИЙ безвізовий режим. Ім навпаки - ВИГІДНО, коли до них за послугами звертається як можно більше людей. Причому, кожній ФІРМІ особливо вигідно, коли в їх діяльності альтернативний вплив інших фірмочок мінімізується (тоді більше ОБОРОТИ і ДОХОДИ). Так, це дійсно цікаве питання...

...Можливо (це тільки ГІПОТЕЗА), при БЕЗВІЗОМУ режимі придумають якісь ОБОВ"ЯЗКОВІ бюрократичні процедури:- ну, оформлення якихось "медичних полісів", "соц.рахунків", "гарантійних зобов"язань" та інше, без яких кордон НЕ ПЕРЕТНЕШ навіть при безвізовому режимі... Ну, ...не може все бути прозоро і просто. Це "не по нашому"!!! ...Замутять щось...

Ви знаєте, там де грошики, ...де є можливість надурити громадян, ...то тут фантазія в "українського бізнесу"  ТАК ПРАЦЮЄ, що куди там Євросоюзцям (жартую). 

До речі (для прикладу) - особі, яка буде перетинати Єврокордон необхідно буде мати при собі "гарантований капітал" в розмірі 1000 євро. Не показав на кордоні оці 1000 євро - ...немає чого на Пізанську башту заглядатися (або на курорти Іспанії)... Ця умова уже фактично обговорена (звісно, можливі нюанси)...

----------

КОМУ ВИГІДНО???! - з нальоту не відповіси.... Як гіпотезу можу висловити: - ряд ФІРМ (в залежності від "криші") візьмуть на себе "заботи" по оформленню СУПУТНІХ документів (про які я писав раніше). Всі інші фірмочки просто, ...розваляться.

....Панове!!! ...Україна від стадії "первинного накопичення капіталу" впевнено крокує до стадії "концентрації капіталу"!!! А от зазначене якраз вписується в типологічну СХЕМУ.

Так, що комусь - ...безвізовий режим, ...комусь - Прибутки, ... а комусь (фірмочки) - безробіття.

Все абсолютно ЧЕСНО!!! ...як і повинно бути при національному українському капіталізмі. ...Все буде дуже і дуже доброчесно!!! ...а головне, антикорупційно!!!!

==========

Примітка. Чим Біс не жартує!!! ...Уявляєте, все дійсно буде НЕ ТАК, як я "віщую",... а навпаки!!!

...то тоді я ..."цілую ноги цьому капіталізму". Але сумніваюсь я, ...одначе.

• 0

#5 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 164 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 08 Январь 2016 - 07:25

...Еще несколько слов о ВИЗОВЫХ и БЕЗВИЗОВЫХ режимах...

...На Западе, в том числе и США (хотя это не Запад) очень своеобразно относятся к нашим гражданам (т.е. Гражданам Украины) ...особенно, если это надо США.

Есть у меня знакомый, бывший военный (уже пенсионер).

...Сын его (ему сейчас 33 года) окончил матфак КНУ, остался в аспирантуре и защитил кандидатскую диссертацию "кандидат физико-математических наук".

Уважаемые форумчане должны понять, что указанное направление относится к ФУНДАМЕНТАЛЬНЫМ и кандидатские корочки "на халяву" там не раздаются. Словом, депутаты Верховного Совета, Администрация Президента, да и миллионеры с миллиардерами (и их сыночки) по данному направлению предпочитают не "защищаться". Там все-таки нужны МОЗГИ (а не деньги и власть).

...После защиты этот сынуля (назовем его Петя /условно/) устроился на работу в какое-то представительство в Киеве одной из Корпораций США. (Да, "американский язык" Петенька знает в совершенстве, умничка словом). Через два года работы Корпорация (покрутив мозгами и подрасчитав) пригласила Петеньку с семьей в США на работу (контракт на три года). Взял Петенька свою женушку, годовалого ребенка и полетел... в это ...США.

Ну там, это "розовая сказка" - сразу предоставили отдельное "бунгало" с гаражом и бассейном, и машиной в придачу. И все за счет американцев. Тут-же поставили на Консульский учет в Посольстве Украины. Сделали ВСЕ, КАК ПОЛОЖЕНО!!!

...Трудись только на благо развития Американской Науки!!!

...Но есть нюанс: Вот такая безоблачная жизнь- на срок действия контракта. А потом- вперед, на свою историческую Родину (т.е. в Украину). У Петеньки с семьей даже есть какая-то Карта на временное проживание. По этой Карте он может перемещаться и в США и в Канаде, и даже в государствах Еврозоны. Все тип-топом, но... временно, а главное "усё" это не дает никаких прав на дальнейшее получения Гражданства США.

Работает Петенька, работает. Зарплата так сказать (даже по американским меркам) приличная (а по нашим- украинским, то "заоблачная"). Ну и все остальные БЛАГА от жизни в США.

Прошло три года, контракт закончился. Тут уж иная Корпорация США "проснулась", переманила и перезаключила контракт. Снова-же на три года, и снова-же на тех-же условиях. Как сказал Петенька, американцы "задолбали" разьяснениями о том, что по истечении контракта Петенька не может претендовать на Гражданство США.

Прокол получился следующий: Там, в Америке у Петеньки родилась дочь. И в нарушение наших Украинских Законов, эту дочь зарегистрировали не в Посольстве (как гражданку Украины), а по месту проживания (как гражданку США). Но америкосы оказались на своей "волне". Никакого гражданства США!!! Вот когда доченька станет совершеннолетней, то может она приехать на Постоянное место жительства в США (как гражданка США). И вот эта "доченька" /пока еще несмысленыш/ потом может с Украины вызвать родителей, и те тогда смогут претендовать на Гражданство США.  Цирк??? Вот так-то...

======

К чему это я???  Нами "попользоваться" все горазды. А дать НАМ, то это очень сложный вопрос. И даже если нам чего дают, на "халяву", то вспоминается поговорка "о сыре и мышеловке".

Так, что БЕЗВИЗОВЫЙ РЕЖИМ не панацея от наших БЕД. Наши проблемы, в нашем Государстве надлежит НАМ решать. И от того, как мы их решим, так и жить будем...

Ой!!! надежды!!, надежды!!!   мечтатели все таки мы все...

• 0

#6 Користувач

Користувач

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 72 сообщений

Отправлено 09 Январь 2016 - 01:51

З нашими зарплатами та пенсіями це можливо? Який % від загальної кількості населення цим скористається?

• 0

#7 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 164 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 09 Январь 2016 - 03:17

З нашими зарплатами, а тим паче ПЕНСІЯМИ, це ...прямо-таки ...надзвичайно і "ДУЖЕ МОЖЛИВО"!!! -/особливо з нашими ПЕНСІЯМИ//.

Який відсоток Українських пенсіонерів (а також бюджетників) не скористається оцими от ...перевагами від безвізового режиму??? В математиці є такий знак -"безкінечність"...

• 0

#8 Користувач

Користувач

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 72 сообщений

Отправлено 20 Январь 2016 - 11:53

Путь к европейской цивилизации

https://www.youtube....dUzppm_wFw#t=13

• 0

#9 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 164 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 21 Январь 2016 - 08:21

І то, що "проштовхують", ...потім окажуться ЗА БОРТОМ!!! ...не перший раз...

• 0

#10 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 164 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 24 Январь 2016 - 09:31

...Директор Інституту політичного аналізу й міжнародних досліджень  Сергей Толстов звертає увагу на те, що офіційний Брюссель ніколи не давав Україні яких-небудь надій навіть у віддаленій перспективі стати членом Євросоюзу: « Жодного  разу ніхто з європейських політиків, включаючи й резолюції Європейського парламенту, не визнав перспективи членства України в Європейському Союзі».

Тим часом Петро Порошенко продовжує обіцяти введення Євросоюзом безвізового режиму з Україною — тепер уже в 2016 році. Однак експерти виражають більші сумніви в реальності таких очікувань. Так, директор Українського інституту аналізу й менеджменту політики Руслан Бортник вважає, що безвізовий режим з Євросоюзом буде введений в Україні не раніше 2017 року: « По самих оптимістичних підрахунках, цей розв'язок буде розглядатися Європейською радою не раніше травня-червня 2016 року. Якщо все буде працювати як годинник і не буде ніяких затримок. А безвізовий режим стане можливим не раніше 2017 року», — підкреслив він.

Але оскільки української влади більше нема чим дурити свій електорат, вони вимушено продовжують мусувати цю тему. І практично ні в кого не виникає закономірного питання: а на фіга козі баян? У змісті, а навіщо українцям цей безвізовий режим — що їм з ним робити? Навіть якщо через рік сам Євросоюз і його Шенгенська зона будуть існувати, то чи зможуть  українці без проблем туди їздити? Є великі сумніви в цьому.

Президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко вважає, що « швидше за все, протягом  найближчих 10 років після того, як Україна одержить безвізовий режим, із країни в ЄС виїде 5−7 млн українців. Це в основному працездатні громадяни, які спробують знайти там хоча б нелегальну роботу». Що стосується деяких українців, які ще будуть мати можливість їздити в Європу туристами, те, по-перше, їм доведеться на кордоні пред'являти все той же величезний список документів, що й нині, і доводити, що вони не терористи й не верблюди; по-друге, вони не зможуть там перебувати більш 90 доби протягом  напівроку. Так що щенячий захват дівчини на майдані, що дуже захотіла мереживних трусиків у ЄС, на жаль, залишиться її рожевою мрією.

Докладніше:

https://eadaily.com/news/2016/01/22/ukraina-v-2016-godu-chto-prinesyot-god-obezyany-s-granatoy

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных