Перейти к содержимому


Фотография

В Україні подешевшає бензин


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 VIP

VIP

    Администратор

  • Администраторы
  • 1 262 сообщений

Отправлено 14 Январь 2016 - 12:33

Ціни на українських заправках повинні знизитися протягом двох тижнів, відреагувавши на відповідне здешевлення нафти. Відповідна домовленість була досягнута на нараді в Міністерстві енергетики і вугільної промисловості з нафтотрейдерами.

"Ціни на світлі нафтопродукти повинні відреагувати на різке падіння нафти протягом наступних двох тижнів, в основному в залежності від курсу гривні до долара", - йдеться в повідомленні Міненерго на сторінці у фейсбуку.
 
Як зазначив під час зустрічі глава відомства Володимир Демчишин, зниження ціни на нафту на світових ринках повинні відчути споживачі.
 
За інформацією від міністерства, представники компаній, що постачають бензин і дизельне паливо, підкреслили, що аналіз можна буде провести тільки після завершення січня, "який завжди характеризується спадом продажів, і після нових поставок імпортних нафтопродуктів".
 
"Нафтотрейдери звернули увагу на структуру ціни на бензин, в якій податки і акциз займають більше половини вартості, тому зниження ціни на нього не може повністю відповідати ціновій тенденції на нафту", - підкреслили в міністерстві.
 
Демчишин також підтримав ініціативу регулярної публікації у відкритих джерелах індикативних цін на пальне і його структуру для того, щоб складові ціни були максимально зрозумілими і прозорими.

  • 0
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных