Перейти к содержимому

Фотография

Поговорим о Надежде Савченко

Надежда Савченко Украина

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 78

#71 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 27 Март 2018 - 08:31

Ремарка - 2

===

... І от дивлюсь я раз (випадково) в нашій Галереї появилась нова Особа. Героїня - Надюшечка наша, великомучениця!!. Це ще коли Надюха була в полоні, але Героя їй за всі бойові заслуги апріорі вже дали. Стандартний такий стендик- з красивим портретом та описом "бойових" заслуг. Головне (напевне випадково), її стендик знаходився поряд зі стендиком Гордійчука І.В. (про нього я писав). Та ні, Гордійчук І.В. ні в які порівняння не йде! Тут же Героїня у всій красі!!! ...Сидить в кабіні літака Міг-29, в захистному шлемі (ЗШ), вся в реміннях та прив’язних системах, з кислородною маскою... (напевне фото робилося для показухи, це ще коли її з льотної роботи не вигнали). Погляд такий зосереджений, і героїчно спрямований вдаль... прямо таки "захват цілі...- "враг не пройде!!".

...Словом,  Льотчиця, ....словом ГЕРОЇНЯ!!!  Ну і опис її Героїчних заслуг. Опис заслуг, так би мовити - набір стандартних фраз-кліше, які "крутилися в ефірі" в ті часи. Але ж Герой України, це тобі не хухри-мухри!!! Героїня! мало того, єдина жіночка-Героїня!!!

....Словом, подивився я на все це... На фоні Надюші раніше упом’янутий Гордійчук І.В. виглядає блідно-блідно, та і інші Герої уже не "конкурентноздатні".

...Подивився я на все це... От Розум розуміє, що і до чого. Я ж не повний ідіот, щоб не розуміти, ...а кишечник не витерплює, дерьмо починає закипати, того і дивись, через яку дірку витече (або одночасно, з всіх дірок). Розумом розумію...  Та Бог з ним, раз так потрібно, то потрібно...

...Пройшов ЧАС, ... а він пройшов. Змінилися обставини. Лояльність Керівництва до Героїні, м’яко кажучи СИЛЬНО ПОНИЗИЛАСЯ. А з часом, взагалі... народ то СМІШКИ відпускати почав, анекдоти травити (на бідненьку Героїню). Словом, недоречність  портретної ситуації в Галереї стала явною. Щось необхідно треба було робити. Тут, або оставити Одну Героїню (а остальних прибрати), або, все-таки втихаря зняти стендик з Савченко Н.В. з оцієї Галереї!!!

...От як не крути, немає хорошого виходу!!!. Вона ж (Савченко), де-факто- Героїня!!! Знімати її персональний стендик- підуть додаткові жарти, анекдоти... Звісна річ- знімати стендики остальних осіб , також ...некоректно... Так який же вихід???

...От говорять, Військові посадові особи - тупі, тупіше не буває. Та хрень на редьці!!! Коли треба (а особливо, коли непотрібно), то КОГНІТИВ такий процвітає, мама не горюй!!! Не догадаєтесь навіть.

=================

...До речі, отаке ПИТАННЯЧКО для Форумчан: - так який вихід з подібної ситуації винайшли в оцій Серйозній організації???  ну, які Ваші точки зору???

• 0

#72 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 28 Март 2018 - 08:07

Ремарка - 3

...Ну, я так розумію, викладати бачення стосовно розвитку подій (що стосується Галереї) Форумчани не поспішають. Тоді, з цього приводу не буду і я поспішати...

===

...Пам’ятається, буквально через декілька діб після звільнення з Полону, запросили Надюшу до нашої Організації. Так званий Вітальний (почесний) Візит. Так званий "проход Гагарина по Площадям Стран Мира".  В той час, Вище керівництво ще не визначилося стосовно конкретики відношення до Надюші. А вона ж!!! І герой України, і член Ради ПАРЕ, і Депутат ВРУ (це ще від БЮТ), і так далі, так далі. Їй тут-же присвоїли звання "капітан". Словом, все ...і зразу!!!... Героїня ж!!!

...Та і Надія Савченко в той час якось не сильно "виступала невпопад". Словом, Організація вирішила достойно і з помпою зустрітися з нашою Героїнею. Напевне нашій Організації натякнули на необхідності... напевне з Самого Верху ( догадайтеся).

...Зігнали (пардон, ЗІБРАЛИ, на "добровільній" основі звичайно, в робочий час) нас до красивої Актової Зали. Засіли, там Президія, Керівництво. Тут і Головний начальник зайшов, вмісті з Надюшею. Команда, всі встали "струнко", доповідь своєрідна. Словом, "помпа" звучить на повну котушку!!.  Вручили Наді букетяру квітів ( таку охапку, мама не горюй!). Пішли виступи-славословля... ну як і положено!!! ..це називається "почесті віддавати", ...Героїні нашій... Наговорили їй масу компліментів, та які люди говорили!!! ... в лампасах, з багатьма великими зірками на погонах. Потім вона виступила. Така "речуха" була!!!, ну це набір кліше-штампів тих часів, з своєрідними "авторськими" доворотами. Ну, якось... в поділах технічно-заданих НОРМАТИВІВ,  ще без екстремізму.

... Ну посиділи, похлопали в ладошки, ПРИВІТАЛИ так би мовити...

...Можливо оці всі "парадні проходи"  і створили у Надюхи враження, що Збройні Сили за нею підуть, ...підуть без оглядки!!! на любі екстремальні ситуації.

...Ой, дурочка!!! Вона не зрозуміла, що подібні ЗАХОДИ-ВІТАННЯ, це... нам що Надюшеньку вітати, ...що внучку МАО-ЦЗЕ-ДУНа. Вказівка є- ...вітаємо. В майбутньому "ВКАЗІВОК" ...уже не було.

...Дурочка вона, дурочка. "Старлейка" не до кінця вилічена в психушці... (сарказм).

• 0

#73 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 28 Март 2018 - 08:07

Ремарка 4.

...От в засобах Масової інформації ЗАРАЗ ( це після затримання) різні версії озвучуються. Типу того, що вона з спецслужбами ПОЖАРТУВАЛА, що все спеціально нею підлаштовано. В цьому щось є... все наскільки ІДІОТСЬКИ і фантастично побудовано, що начебто цей проект ПЕРЕВОРОТУ планувався в психбольниці м. Глеваха (палата 12).

...Правда є два нюанси. От з ким жартувати не варто, так це зі СПЕЦСЛУЖБАМИ а також ЛІКАРЯМИ. Ці дві організації своєрідно реагують на жарти, інколи, образившись також жартують. Правда, наслідки від їх жартів також своєрідні,-  це можна ЗІГРАТИ в камеру (спецслужби), ...або в ящик (лікарі). От вона і дожартувалася!!! ...А матеріальні докази:- зброя, міномети, снаряди, тощо... Оце вже ЖАРТИ своєрідні, на "решітку" тягнуть конкретно...

...Те, що НАДЮХУ "розвели" як Козу на капусті, то тут козлу зрозуміло. Тільки, яка від цього користь, і яка шкода... і кому ну конкретно, це вже трішки інше...

• 0

#74 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 28 Март 2018 - 08:08

Ремарка 5.

А тепер, яка користь (і для кого)  і які негоразди від ситуації. Воно, звісно є.

...По перше, в головах тих, хто "трупом клався" на Героїню, відбувається деяке переосмислення. Німб з Героїні злітає. Це корисно!!! Дуже корисно... Тим паче, подібних Героїв та Героїнь в нинішніх умовах розвелося до біса...

...По друге, вилито масу дерьма на Головного Спонсора "Героїні" - Юлю Тимошенко. Це ж завдяки Рекламі Н.Савченко (№1- списку) Юля все таки перемогла 5%-бар’єр. Ото ж ще політик!!!. Очки набирає, мама не горюй!!. Правда, тим, хто за Юлю "трупом кладеться", непогано б було вспомнити МИНУЛЕ, ... зокрема "газові угоди" з Росією, або "Єдині енергосистеми"... Пам’яті немає???, жалко.  Ну, тут прокольчик з Надею получився, буває... А от це вигідно іншим Силам, які сплять і марять стосовно ДРУГОГО провладного терміну. Словом, пани б’ються а в холопів чуби трішать... ну це вже третя позиція...

...В третіх - Оце возюкання навколо пані Н.Савченко це ж красивий "клапан випуску пару" та перемикання уваги Народу від злиденного життя, тарифів різних, жалюгідних пенсій на всі оці ПЕРИПЕТИЇ. От посадять Надюху, чи не посадять - народ так переживати буде!!!, ...що навіть... поїсти не захоче, та від тарифів задоволення отримає.. Ні!!! ...що не говори, а від процесів навколо нашої Народної Героїні користь велика.... Правда, є деякі нюанси...

• 0

#75 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 28 Март 2018 - 08:08

Ремарка 6. А от негоразди:

...ПЕРШЕ. Це СТРАТЕГІЧНИЙ удар по істинності нашої ПРОПАГАНДИ. Що гріха таїти, в умовах інформаційної ВІЙНИ пропаганда грає дуже важливу роль. Та так воно є і повинно бути (подобається це, чи ні). А пропаганда і ІСТИНА у всі часи мали між собою суттєві відмінності. Все, що творилося навколо нашої Героїні носило чітко виражений пропагандистський характер. Ой! які були перипетії, які сфери були задіяні, до ОБСЕ та Президентів провідних країн. Та ви це знаєте не гірше за мене. А який результат???

...Словом, в дерьмо вмокнулися (в результаті) по самі вуха. Такі козирі дали Російській пропаганді!!! (навіть не придумаєш). Це ж що получається??? Всім Світом доказували, що Надюха невинувата, так би мовити "узниця совісті", а тут оказується...

...  Та на місті Путіна (треба підсказати) я б мовив:"Що ВИ тут мені туфту порете!!! невинувата, невинувата... Ну впаяли ми їй "двадцятку"!!!, потім помилували... Віддали її ВАМ. Так а ВИ що???. Оказується і у ВАС вона "героїчна цяця", уже за грати влітає, ну це уже у ВАС. Значить, правильно ми її засадили у нас, в Росії!!!". Звісна річ, я жартую ( з сарказмом), але, в кожному жарті щось є...

...Словом, оцей "прокол" грає страшну негативну роль. Тепер-же прості люди-Українці слухаючи радіо (дивлячись ТВ) будуть ДУЖЕ КРИТИЧНО (навіть з перебором) сприймати якісь ПАФОСНІ речі Керівництва, не будуть вірити (довіряти). А недовіра, в умовах Інформаційної ВІЙНИ це страшна річ...

...ДРУГЕ- а хто подумав, як це вплине на визволення наших ЗАРУЧНИКІВ (осіб, які засуджені в Росії, або ті, яким там "клеються" справи???) Це стосується маси простих громадян, та і не зовсім простих. Якщо раніше Світова спільнота одностайно, з всіх ТРИБУН боролася за визволення заручників, то зараз, після такого ПРОКОЛУ тут можуть виникнути проблеми. Словом, оця "дурочка-революціонерка", "кандидатка в Піночетихи"  скільки негораздів принесла... та ще і принесе. Це ж не фінал...

• 0

#76 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 28 Март 2018 - 08:09

Ремарка 7- фінал.

Памятається, декілька років назад я спробував на цьому Форумі просто, натякнути, що не з тієї людини "героїню ліплять". Та ти шо!!! і сепаратист, і антиукраїнець і ...

...Буде плинути час... Генпрокуратура "обкакається" зі всіма своїми "відеодоказами". Словом, перипетій буде ще немало. Можливо, з неї знову спробують склеїти "героїню", так би мовити, ...НА РУКАХ, під знаменами новітньої (оновленої) влади ВИНЕСТИ з темної темниці на світлу СВОБОДУ ( ...ну типу, як Юльку на колясці). Словом, цирку буде ще БАГАТО. Але...

...Але, не була Надія Володимирівна САВЧЕНКО тією людиною, потугам якою я хоча б на "йоту" симпатизував, не була і ніколи НЕ БУДЕ тією людиною, яку я буду підтримувати. Чому??? Тому що від неї персонально (і таких, як вона) - ШКОДА для України ВЕЛИКА!!!   Оце таке моє мовлення, про Савченко Н.В.

...ВИБАЧТЕ за надміру в САРКАЗМІ, ...що ж поробиш...

ВСЕ!

...з повагою до ВСІХ, ... Венат.

• 0

#77 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 31 Март 2018 - 10:29

Москаль сделал резкое заявление о Савченко

...Савченко никогда не была летчицей, а только штурманом, заявил губернатор Закарпатья.

...Лишенная неприкосновенности внефракционный нардеп Надежда Савченко никогда не была летчицей, а только штурманом. (???) Как передает интернет-издание Хроника.инфо, об этом заявил губернатор Закарпатья Геннадий Москаль в интервью УП. "Какая она летчица? Как вы могли перепутать стюардессу с летчицей. Летчица, летчица, летчица ... Штурман и летчица имеют столько же "общего", как и стюардесса и летчик. Но никто не хотел этого слышать. Где? На каком самолете она летала? Покажите мне! Ведь она и училась только на штурмана", – заявил Москаль.

=================

Источник:

http://hronika.info/...-savchenko.html

• 0

#78 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 31 Март 2018 - 07:51

Бросалась стульями: появились подробности истерик Савченко в армии

...Внефракционный народный депутат Украины Надежда Савченко, которую подозревают в подготовке терактов, еще во время службы в армии отличалась одиозным поведением.

..."Савченко - это человек без царя в голове, как говорится. В 2004 году я служил в Болграде. Это была срочная служба в разведывательной роте, 2003-2004 годы. На базе нашей разведроты готовилась ротация в Ирак. Среди контрактников была и Надя Савченко", - рассказал ветеран АТО, военнослужащий 95-й отдельной десантно-штурмовой бригады Вооруженных сил Украины Евгений "Жора" Турчак, пишет "Апостроф".

...Турчак говорит, что хорошо запомнил Савченко.

..."Из всех 300 людей я запомнил двух - Савченко и Сережу, который хотел ее... То есть аж двух человек из трехсот. Были слухи, что что-то там удалось, потому что в казарме за месяц ничего не удалось - она в него стульями бросалась. Такое...", - сказал он.

...По словам Турчака, по штату у Савченко должен был быть автомат Калашникова.

..."Заходит Савченко: "Мне СВД" (снайперскую винтовку Драгунова. - Ред.). Я говорю: "Тебе АКСУ - и ты быстро отсюда выходишь". А она: "Мне СВД!" - и садится на мой стул дежурного. Мы спорили минут 30. Приходит командир роты и говорит: "Жора, дай ей СВД". ...Ну, выдал ей СВД", - вспомнил боец.

======

ПОДРОБНО:

https://www.obozreva...nko-v-armii.htm

• 0

#79 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 2 254 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 29 Май 2018 - 10:25