Перейти к содержимому

Фотография

ПАМФЛЕТЫ, САТИРА, АЛЛЕГОРИИ, любительские сатирические произведения

юмор сатира

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 15

#1 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 687 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 17 Май 2016 - 01:57

На старой версии портала "ВАСИЛЬКОВ-ИНФО" был создан и успешно работал раздел под названием "ПАМФЛЕТЫ, САТИРА, АЛЛЕГОРИИ, любительские сатирические произведения" (посмотрите, кликабельно!!!).

Предлагаю возродить это раздел.

Всячески приветствуется размещение как своих трудов, так и репосты из интернета. Главное, чтобы было интересно.

• 0

#2 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 687 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 17 Май 2016 - 02:00

Как российский писатель высмеял российских же пропагандистов

Писатель Роман Лейбов опубликовал на своей странице в Facebook стихотворение об абсурдности пропаганды в России. Стих написан в особой форме расширенного стихотворного повтора – рекурсии, информирует еizvestia.com.

1.
Вот Крым,
который так русским народом любим.

2.
А вот Донбасс —
для отвода глаз,
чтоб вытеснить этот бессмысленный Крым,

3.
Вот Сирия,
на хрен, конечно, она
вообще никому не нужна, но годна,
на то, чтобы вытеснить этот Донбасс,
введенный в рассказ для отвода глаз,
чтоб вытеснить этот бессмысленный Крым,

4.
Вот беженцы
заполонили Европу,
как стадо мохнатых и черных зверей,
насилуют женщин, свиней и курей
(сходи за подробностями к Бутенопу):
они вытесняют вонючую Сирию,
включенную в эту четвертую серию,
чтоб вытеснить этот вонючий Донбасс,
чтоб вытеснить на фиг бессмысленный Крым,

5.
Вот трубы трубят, и источники вод
окрасились кровью и стали горьки,
и с горочки Некто спустился и ждет,
когда притекут к Нему, из-под руки
глядит: не текут ли народы на суд?
Народы текут. Транспаранты гласят:

6.
«Вот Армаггедон,
все знают, что он
являет собой, очевидно, потуги на
то, чтобы вытеснить дело Ролдугина,
которое было затеяно, чтоб
забыли о беженцах, дабы никто б
не вспомнил об этой бессмысленной Сирии,
придуманной, в общем-то, чтоб вы спросили и
вмиг позабыли дурацкий Донбасс,
чтоб мы позабыли свой ласковый Крым,
который так русским народом любим:

7.
там море и пальмы, там лагерь «Артек»,
там солнечным тело намазано медом,
там пахнет, как в тысяче райских аптек:
венозною кровью, карболкой и йодом».

По материалам РБК

Читать полностью на http://news.eizvesti...-propagandistov

• 0

#3 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 687 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 18 Май 2016 - 08:10

Тонкий украинский троллинг власти от «Квартала 95»

Смотрите! Кликабельно!

• 1

#4 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 163 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 22 Май 2016 - 07:53

З приводу означеної теми "Памфлети, сатира, алегорії" яка колись була розпочата в старій версії "Васильків.інфо" та перенесена на ниву нової версії означеного Форуму.

Звісна річ, почин з поновлення теми, який здійснив "mr. Alex" заслуговує на увагу і на повагу, я цьому віддаю належне.

В той же час, хотілось би висловити свою персональну точку зору на обставини функціонування зазначеної теми, зокрема:

1. Слово "авторський" характеризує особистість, аdтора ТВОРУ, чи коментаря (повідомлення). Простий перепост, чи посилання на інтернет-ресурс, якщо він не підкріплений АВТОРСЬКИМ коментарем, або проблемним питанням відношення до АВТОРСЬКОГО варіанту немає. Це просто, перепост (навіть, якщо він цікавий) і не більше того.

Якщо подивитися тематику в старій версії (на старому форумі), то ми бачимо, що там поняття АВТОРСТВА є, дійсно є поняття авторства. Ті памфлети, що публікувалися в старій версії є АВТОРСЬКИМИ. Нехай вони поганенькі, художньо не вивірені, "доморощені", але вони авторські.

На даний час в Інтернеті надзвичайно велика кількість саркастичних повідомлень на різні тематики, причому, вони досить цікаві.

І оцю Нову Тему можна фактично "забити" перепостами, посиланнями та іншим... самим простим варіантом "наповнення Форумних Розділів". Причому, позиція АВТОРА коментаря невідома, додаткові пояснення або ПРЕДМЕТ обговорення відсутній. Словом... це НЕ МОЄ.

2. Часи зараз не ті, ...не ті зараз часи. Сарказм і памфлети це досить ефективна і різка ЗБРОЯ (навіть в ідеологічному сенсі), вона багатьом не до вподоби. Мало того, що уже появилися різні сайти (типу "Миротворець") які беруть на себе функцію розкриття "вражин українських" та визначення ВОРОГІВ. Інтернет інтернетом, а гранатомети (реальні) - гранатометами.

Тому, політична іронія, яка нікого не зачіпляє (така, відволікаюча), це одна справа, ну ...це можна витерпіти (...свобода ж Слова), а от політичний САРКАЗМ, це вже не дуже "вітається". Мало того, якщо цей сарказм спрямовано НЕ В ТУ СТОРОНУ,  то тоді АВТОР і ...сепаратист, і ...ворог української Nації, ...і всі інші регалії Іуди.  Такі от зараз ВРЕМЕНА наступають. Так, що з ПАМФЛЕТАМИ та САРКАЗМОМ... поакуратніше, ...поакуратніше.

...Звісна річ, коли з САРКАЗМОМ накинешся на Расію, на Путіна, на сепаратистів Донбасу, то тут тобі ніхто і словечка не скаже, і ти будеш у почесті національно свідомого люду. А от, коли не в ту сторону занесе, то тут тобі... всіх "слонів" начіпляють,  і навіть "Миротворець" проснеться...

От я і думаю, Алегорії, Памфлети, Сарказм ПОЛІТИЧНИЙ це, звісно річ КОРИСНА, але чи доцільна в АВТОРСЬКОМУ плані ???

Може, перепостувати пару байок про Путіна, про мать-Расею, про Крим ??? і всі посміються, порадуються??? ...і ти, начебто, в форумних ГЕРОЯХ...

=============

А от про те, що у нас в Україні твориться, то краще помовчим, тому що тут ніякого САРКАЗМУ не напасешся.  ...та і "Миротворець" не дрімає...

• 0

#5 Сталкер

Сталкер

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 482 сообщений

Отправлено 25 Май 2016 - 10:30

Эндрю Э. Хант. «Благодарность».
Шерстяное одеяло, что ему недавно дали в благотворительном фонде, удобно обнимало его плечи, а ботинки, которые он сегодня нашел в мусорном баке, абсолютно не жали.
Уличные огни так приятно согревали душу после всей этой холодящей темноты…
Изгиб скамьи в парке казался таким знакомым его натруженной старой спине.
«Спасибо тебе, Господи, — подумал он, — жизнь просто восхитительна!» — с Erwin Andrej

• 0

#6 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 687 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 03 Июнь 2016 - 05:08

Российский поэт жестко высмеял признание немецким городом Крыма "частью" РФ

Российский поэт Андрей Орлов, известный под псевдонимом Орлуша, в саркастической манере высмеял якобы признание Крыма "частью" Российской Федерации "парламентом" немецкого города Квакенбрюк.

Орлов также опубликовал стихотворение с ироническим названием "Квакенбрючные новости":

Вновь враги заголосили,
Вновь раздался злобный хрюк:
Крым признал как часть России
Супер-город Квакенбрюк!

Гоблин ходит руки-в-брюки,
Счастьем светится Няш-Мяш,
Сам парламент Квакенбрюка
Декларирует: "Крымваш!"

РИА Новости сказали:
"Где реакция ПАСЕ?
В Квакенбрюке Крым признали,
Ждем, когда признают все!"

Новость множится, плодится:
"Европейцы все за нас!"
Но не зря же говорится:
Один раз – не ИТАР-ТАСС
Не смешите всю планету,
Яндекс сразу дал ответ,
Что парламента там нету!

В Квакенбрюке – горсовет…
23 в совете члена,
"Левых", кстати, только три,
Вот такая, блин, измена
У Германии внутри.

Крым, а где с флажками ручки?
Есть для радости резон:
К вам приедут квакенбрючки,
Будет прибыльным сезон.

Это – шутка. Потому, что
Квакенбург, то он – тыдыщ! –
Втрое меньше, чем Алушта,
В нем живет 12 тыщ…

Депутат приехал "левый"?
Так у нас таких полно.
Все полны святого гнева,
Все с народом заодно.

Чем мы хуже их, германских
Депутатов, факиншит?!!
Наш парламент Мухосранский
Тоже что-нибудь решит!

Мы в своей палате лордов
Сочиним письмо в ООН,
Пусть не корчат злые морды,
Пусть закроют Пентагон!

Мы сильнее всех на свете!
Не пройдет ваш гнусный трюк!
…Ну, а если не ответят,
Мы – признаем Квакенбрюк!

Подробнее: http://www.segodnya....-rf-721615.html

• 0

#7 Сталкер

Сталкер

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 482 сообщений

Отправлено 03 Июнь 2016 - 10:30

Когда я полюбил себя, я понял, что тоска и страдания – это только предупредительные сигналы о том, что я живу против своей собственной истины
Сегодня я знаю, что это называется «Быть самим собой».

Когда я полюбил себя, я понял, как сильно можно обидеть кого-то, если навязывать ему исполнение моих же собственных желаний, когда время еще не подошло, и человек еще не готов, и этот человек – я сам.

Сегодня я называю это «Самоуважением». Чарли Чаплин

http://uduba.com/152...sli-materialnyi

• 0

#8 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 163 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 05 Июнь 2016 - 09:50

Післямова до повідомлення № 110  (стор. 11)
 теми "Новости Василькова и р-на от общественных организаций"

http://www.vasilkov....х-орган/page-11

"Пільгова" АКЦІЯ

Недавненько це було.    ...Прохолодним березневим ранком 2016 року виходжу на зупинку маршрутного таксі (це в нас, на Верхньому Масиві). На зупинці народу взагалі майже немає, тільки дві престарілі бабульки сидять на скамеєчці, про щось там теревенять.

Не встиг я підійти, як одна з бабусьок мені мовить:"Ви пільговик??, якщо пільговик, то в черзі за нами!". Я бабусьок заспокоїв, типу того, що я не пільговик (хоча реально маю право на пільговий проїзд) і на їхню пільгову чергу не претендую.

...А бабоньки про щось там розмовляють, словом, як я зрозумів, вони домовляються - в першій маршрутці поїде пільговиком одна бабуся, а в наступній - інша, ...а потім вони десь зустрінуться. Та все це прогнозовано, для маршрутки №4 - "Верхній Масив" - це кінцева зупинка (або стартова), тому прорахувати цю ситуацію дуже легко.

Через декілька хвилин на зупинку підійшов молодий чоловік у військовій формі. Ну така, оця польова форма нового зразку, "піщанка" чи як там вона називається і в жовтих бутсах, чи кедах. Замість погонів, така собі на грудях "погонна причіпка". Словом, це військовослужбовець, чи особа, яка "шарить" під військовослужбовця я так і не розібрався.  ...та воно мені і потрібно...

...Молодий чоловік, віком в 24- 30 років у бабусьок ніяких підозр не викликав, і вони його стосовно "пільго-приналежності" не запитували.

Через декілька хвилин на зупинку під’їхала пуста маршрутка №4.

Самий перший в маршрутку зайшов молодий чоловік, сказав водію, що він учасник АТО, показав посвідчення Учасника Бойових Дій , завалився на сидіння, заткнув в вуха навушники і насолоджуючись музикою підготувився до поїздки.

Другий пасажир - це був я (персонально), заплатив водію чотири гривні (тоді ще було чотири гривня), і також присів на сидіння, приготувався для поїздки...

Третій пасажир- це нічого не підозріваюча, одна з бабусь. Вона, як положено, запитала водія:" Я з пільгами! Візьмете??". На що водій чесно і грубувато відповів:" Ні!! не візьму!!, пільгове місце зайняте!". Бабуся ошаліло подивилася то на водія, то на мене. Я зразу жестами показав, що це не я!! Тоді бабуся здивовано перевела погляд на молодого чоловіка - учасника АТО. Водій кивком голови підтвердив її підозри.

Я якось очікував, що бабуся почне возмущаться, "качати права", але ні... Просто, бабуся вийшла з маршрутки і пішла до своєї напарниці. Сидять і мовчать...

...Маршрутка стоїть, очікує пасажирів (а їх всього ДВА). Всі мовчать... Настрій у водія не радісний, та і в мене також кішки по серцю скребуть... Учасник АТО- тому "до лампочки"- музику слухає.  Я ж розумію, що бабульки на грані виживання, що вони не випендрюються, що для них оці ЧОТИРИ гривні значать значно більше чим я вважаю...

Ну, не знаю, ... у мене настрій з негативного начав з’їзджати в агресивну складову...

Господи!!! ...і ото ж ціна питання - всього ЧОТИРИ гривні!!! ...І тут у мене виникає нервовий зрив.

...Піднімаюсь я, підхожу до водія, даю йому ДЕСЯТЬ гривень і говорю:"Так!!! Оці дві бабуськи проїдуть як пільговики, по "акції"!!! ... а твоя задача- мовчати!!!". Сказонув я жорстко, по-військовому безапеляційно. Водій знизав плечима, типу - хто платить, той і "танцює".

Я висунувся через двері і кричу бабулькам:" Бабусі!!! бистренько сюди!!! тут АКЦІЯ- безплатний проїзд водій організував для двох пасажирів!!!". Бабуськи тут-же рвонули в маршрутку. Начали цікавитися, а що ж за АКЦІЯ, і чому вона присвячена. Ну тут, як говорять ...Остапа і понесло:"Сьогодні ж Свято Преподобної Марфоломеї Мілоської!!!". Ото я таке ляпнув сам не розуміючи про те, що сказав.

А бабуськи кинулися водія дякувати!!!, бажати йому і здоров’я і зичити успіхів благоденство і йому і сім’ї його...

Водій на мене зле декілька разів зиркнув, ...вигляд у нього нічого доброго не віщував, але мовчить...  Учасник АТО, той мовчить, "не в темі", музику слухає...

Бабоньки притихли, начали "соображать". Бачать, водій нерадісний, значить щось не те...

Сидять бабоньки і зиркають, то на водія, то на мене, то на учасника АТО... ДУМАЮТЬ...

Постояли ми ще хвилин п’ять, ... а народу немає. Дуже рано ще, немає народу...

Так і рушили з кінцевої зупинки вчетверьох: один- за плату, один- учасник АТО, і дві бабуськи ..."по АКЦІЇ". Настрій- всерівно, ПРЕПАРШИВИЙ!!!

Мені їхати прийшлося недовго, вже на "Аптеці" я зійшов.  А тут удар "під-дих" наніс водій маршрутки. Бачачи, що я вийшов, він вискочив з маршрутки догнав мене ... і посміхаючись запитав:" Так як там оцю Пресвяту Богородицю зовуть??? ...напомни!", на що я йому відповів чесно:" А Фіг його знає!!!". І от... цей мужик просто, взяв та потиснув мені руку, і пішов зворотньо, в свою маршрутку...

...Та і водія також зрозуміти можна. Весь день "на ножах", працюєш на самовиживаємість, а пільговики... За рахунок "доброї душі" горючку не купиш... Складно все це...

А учасник АТО??? Та він, напевне взагалі не "в темі" оказався. В режимі музикальної самоізоляції він продовжив свою подорож на пільгових засадах.

Ніхто проти цього нічого не має, ЗАКОН є ЗАКОН!!!   ...а от душа, ...то це вже щось трішки інше, і ніякими ПОСВІДЧЕННЯМИ вона не регламентується...

• 0

#9 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 163 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 25 Июнь 2016 - 07:35

РЕМОНТ ДОРІГ

В різних темах Форуму "Васильків.інфо" деякі ДОПИСУВАЧІ (КОРЕСПОНДЕНТИ) підіймали достатньо актуальну тематику стосовно незадовільного стану доріг в м. Василькові. Що є, те є!!! Тут я абсолютно згоден з вищеозначеним ДОПИСУВАЧЕМ. Навіть, на підтримку цієї тези виставляю маленький фото-фрагментик, з оцього... стану доріг

(див. ПЕРШИЙ блок)

dorrog_01.jpg

У всіх цих "дорожніх бідах" звинувачення були чіткі та справедливі і причому однозначні: - у всьому винуватий мер м. Василькова В.САБАДАШ (... з нерозгромленими залишками РИГів / т.ч. Партії Регіонів/!!!

SARKAZM: - І тут все абсолютно вірно! Подейкують, що пан В.Сабадаш періодично збирає спецназ від РИГів, і вечорками, (в темені, щоб ніхто не бачив і не запідозрив) за допомогою ломів та лопат розковирюють дорожнє полотно в різних місцях м. Василькова. Говорять, що в них це получається. Можливо до того, що висвітлено в ПЕРШОМУ блоці була прикладена "костлява рука з ломом" від пана В.Сабадаша???. Незнаю, так деякі подейкують...

============================

Але цікавість вікликає те, що у нас, на МАСИВІ, якісь ЛЮДИ почали ремонтувати покриття доріг!!! (див ДРУГИЙ блок).

dorrog_02.jpg

...Притягнули ЛЮДИ дрібно-щебенки, бетонозмішувач і потихеньку заливають бетоном найбільш "видатні" місця на дорозі. У нас оці місця інколи називають "бермудськими дірами", що означає - в дірку "влетіти можна", а от чи витягнеш звідти задній чи передній міст своєї машини - невідомо.

...Словом, ковиряються ЛЮДИ, крок за кроком дірочки залатують. Воно звісно до КАПРЕМОНТУ не дотягує, але функціональність "бермудської дірки" різко знижується.

...От я говорю, "ЛЮДИ-ДЮДИ" - та я не знаю, що це за організація, чи це приватна ініціатива, я не знаю. Знаю тільки те, що ті, що роблять ремонт в фінансах ОБМЕЖЕНІ. Та зараз самі розумієте, "не до жиру". Я не знаю, в якій мірі до цього процесу залучена міська Влада, в т.ч. і мер пан В.Сабадаш. Я тільки знаю, що оцей ремонт є ХОЧА  МАЛЕНЬКИМ, але позитивом в нашому складному житті. А позитив завжди сприймається приємно...

==========================

...А от народ у НАС ( в Василькові), прямо таки має Західноєвропейський образ мислення. Ми готові хоть зараз в Євросоюз. Ой, коли ж нас впустять, ...безвізово!!! ... тоді  їм, ...блин наступить!

А тепер стосовно ремонту дороги. Бетон, як відомо затвердіває на протязі доби. Поставили обмежувачі, попереджувальні надписи. Ну типу того, що не ідьте, нехай застигне дорога...

І що б ВИ ДУМАЛИ. Та по барабану нашому люду!!! От треба своє авто поставити іменно в конкретне місце (напевне воно там завжди стояло). Та по барабану всі ці надписи!!!, бетон!!! Запхаюсь та стану там, де мені хочеться!!! Прямо таки, як в Євросоюзі!!!

(див. ТРЕТІЙ блок)

dorrog_03.jpg

А хто винуватий??? А тут винуватий...

SARKAZM: А тут винуватий, як зазвичай" мер - пан Сабадаш! ...Попросив би організацію "з мечами та щитами" та заклав би невелике мінне поле на під’їзді до відремонтованих участків.  Дивися, і не проскочили б машини в свіжезакладений бетон!! ...На гірший випадок, підвісив би на розтяжках пару відер з фарбою!!... дивися, і не полізли б наглотою... Словом, мізки підключати потрібно!!!, ..."когнітив" то навіщо. Або б виділив наряд поліції, яка цілодобово охороняла б відремонтовані ділянки...  На крайній випадок, свою Адміністрацію по тривозі підняв би, стали б, взялися за руки і не пустили б "євромислячих" водіїв в бетонне болото... 

...А якщо серйозно, то як би хто не кляв (проклинав) пана В.Сабадаша (і остатки РИГів), але при нашому СКОТЯЧОМУ відношенню до оточуючого, до результатів чиєїсь праці... Словом... ЄВРОСОЮЗ плаче!!! ...від очікування нас в їх "дружній" сім’ї...

І мер м. Василькова тут ні при чому...

• 0

#10 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 687 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 30 Август 2016 - 10:52

Не відрікайся імені свого, ані призначення свого, бо від карми не втечеш 

Роман Онишкевич 
журналіст, поет 

Почну з анекдота-притчі. Жив собі в далекі совкові часи в одному з віддалених райцентрів хлоп. І був той хлоп асенізатором. Але не простим, а династійним, так би мовити. Прадід його був асенізатором, дід його був асенізатором, батько його працював гівновозом і передав сину свій фах.

У хлопа підростало два сина. «Не хочу, щоб вони, як вся наша родина, гівно возили», – розмислив чолов’яга і вирішив синів вивчити. Позабивав худобу, піднашкріб грошей і відправив синів до Києва поступати. Через якийсь час вони приїхали до рідного райцентру розповісти про свої успіхи.

«Ну і де ви вчитеся?» – поцікавився батько.

«Я на юридичному, буду адвокатом», – отвічає старший.

«А я в університеті на журналіста», – гоноровить молодший.

«Ех, чорт забирай, нікуди від родинної карми не втечеш», – сплюнув старий і зажурено пошкандибав до свого гівновоза.

У продовження – абсолютно правдива оповідка із одного прильвівського села.

Жив собі чоловік з великою родиною. І було в нього прізвище Баран. Хлоп, мушу сказати, був дуже прикрий і своїм паршивим характером славився далеко за межами рідного села.

Одного разу гнав вилами мого товариша полем кілометрів зо два. При чім, що товаришу тоді було років десь 17, а Баранові – добре за сороківку. Так от вирішив Баран, що не гоже, аби його діти носили таке непретензійне прізвище.

«Досить, що я все життя був Бараном. Не хочу, аби мої діти і внуки теж усе життя були Баранами», – подумав чоловік. Піднапряг пам’ять, свою та жінчину, і знайшли спільними зусиллями поміж прадідів-прапрадідів якихось Острозьких.

Прізвище шляхетне, не рівня Баранам. От значить і переписалася родина Баранів і стала родиною Острозьких. І всім односельцям було про це повідомлено: «Прошу запам’ятати, як ми тепер пишемося».

Односельці шляхетні пориви своїх сусідів зрозуміли. І з цього часу називали чоловіка у селі не інакше, як Баран-Острозький. Родину – відповідно.

Мораль проста: не відрікайся імені свого, ані призначення свого, бо від карми не втечеш.

Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2...vtechesh_818222

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных