Перейти к содержимому

Фотография

О чем говорят в Василькове...

Васильков слухи сплетни

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 131

#121 Stalker

Stalker

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 180 сообщений
  • ГородВасильків

Отправлено 30 Июнь 2019 - 08:42

ШО за лох приїхав на Стадіон кристал????30.06.19-го оре курва прокуреним голосом...до лісу чутно!!!!!! :mad:

та ще байкери зайоб..ть!!!!!!!! :mad:

В європі такого б..тства нема!!!!!!!!!!!!! :123: всі їздять з пасками безпеки та ввімкненим світлом фар!!!!!!!!!

не повірите!!!в лісі сигнал повороту вмикають!!!!!!!!!!

• 0

#122 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 146 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 22 Июль 2019 - 01:54

Смертельное ДТП под Киевом...

Легковушка Audi сбила насмерть трех пешеходов. которые переходили дорогу в непредусмотренном месте. Удар был настолько сильным, что тела разбросало по проезжей части.

По одной из предварительных версий, водитель авто хотел обогнать другую машину и прибавил скорость, не заметив при этом людей. Все погибшие — местные жители, они якобы шли через трассу в магазин на АЗС.

Водителем оказался 20-летний житель Василькова...

https://hronika.info...-podrobnosti-3/

• 0

#123 Der Ketzer

Der Ketzer

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 173 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 22 Июль 2019 - 08:09

А я дуже обожнюю ту добру людину, яка щодня носиться на своєму драндулеті взад-вперед центром міста з восьми вечора до півпершої ночі. Бажаю йому, та всій його родині, міцного здоров'я, щастя, успіху та добробуту. Щиро сподіваюсь що він і далі буде тішити нас своїми покатушками аж до самого кінця осіні, коли ми вже позачиняєм вікна)

• 0

#124 Goras

Goras

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 25 Январь 2020 - 02:40

А я дуже обожнюю ту добру людину, яка щодня носиться на своєму драндулеті взад-вперед центром міста з восьми вечора до півпершої ночі. Бажаю йому, та всій його родині, міцного здоров'я, щастя, успіху та добробуту. Щиро сподіваюсь що він і далі буде тішити нас своїми покатушками аж до самого кінця осіні, коли ми вже позачиняєм вікна)

Сама доброта ) :ag:  :ag:

• 0

#125 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 146 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 24 Февраль 2020 - 01:12

У Василькові чоловік побив 7-місячне немовля

У місті Васильків чоловік ледь не вбив свою 7-місячну доньку, бо він не міг заснути через її плач

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на Національну поліцію Київської області.

Чоловік в стані алкогольного сп’яніння завдав травм доньці. Потім поліцейським він пояснив, що немовля своїм плачем, заважало йому спати.

Зайшовши до кімнати, мати вихопила дитину і вибігла з нею з хати. Потім жінка викликала лікарів швидкої.

Наразі потерпіла дівчинка перебуває у лікарні з гематомою і струсом головного мозку.

41-річного батька-зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Чоловіку оголошено підозру у вчинені кримінального правопорушення,передбаченого ч. 3 ст. 15 (Замах на злочин) ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.

Досудове розслідування триває.

http://mykyivregion....achne-nemovlya/

• 0

#126 888

888

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 416 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 22 Март 2020 - 01:29

22_vasylkov.jpg

• 0

#127 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 146 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 22 Март 2020 - 03:24

Подобную картину я видел на прошлой неделе.

Грузовик с дровами, и без колес стоял недалеко от базы стройматериалов в районе Железного хутора.

• 0

#128 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 146 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 31 Март 2020 - 11:34

31 марта заметил, что открылись торговые лотки на базарчике возле 13-го.

Поинтересовался у дяденьки, несущего мешок из машины в магазин, почем лук в сетках.

Его ответ был: 23 гривны (за килограмм).

Не дороговато ли будет???

• 0

#129 Mr. Alex

Mr. Alex

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 146 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 27 Апрель 2020 - 12:38

У Василькові внаслідок аварії госпіталізували водія та пасажирку автомобілів

vas-dtp-730x450.jpg

В оперативно-диспетчерській службі Васильківського району повідомили про ДТП у Василькові по вул. Декабристів.

Для ліквідації наслідків на місце події виїхав черговий караул 29-ДПРЧ м. Васильків. Як виявилося, зіткнулися легковики BMW 525 та Hyundai Accent. Пасажирку BMW та водія Hyundai довелося госпіталізувати до центральної районної лікарні.

Рятувальники від’єднали клеми з акумуляторів обох автомобілів, а також деблокували пасажирку BMW.

Джерело: https://stolychno.ne...ku-avtomobiliv/

• 0

#130 Stalker

Stalker

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 180 сообщений
  • ГородВасильків

Отправлено 29 Апрель 2020 - 09:36

917-30АВ ном.знак Чорний мерс без переднього бампера в 124-м кузові-хто знає що за хлопаки катаються???Буду вдячний за відповідь...

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных