Перейти к содержимому

Фотография

О чем говорят в Василькове...

Васильков слухи сплетни

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 122

#61 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 2 798 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 26 Июль 2018 - 02:02

Машина - старьё литовец, около 3 тонн веса. Девочка оказалась на дороге непонятно как и зачем - в итоге толчок и травмы. Дело было на выходных - возможен алкоголь... Вывод один - аккуратно переходите дорогу на светофоре и учите своих детей! Никто не застрахован от ЧП!

• 0

#62 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 2 798 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 26 Июль 2018 - 02:07

http://www.vasilkov....t-peshehod.html

• 0

#63 StarProMen

StarProMen

Пользователь

• Пользователи
  • PipPip
  • 18 сообщений
  • ГородУкраина

Отправлено 26 Июль 2018 - 08:32

Було б непогано.
Якщо ніхто не подарує, він так і буде смердіти - зате свій, ніким не подарований :buba:

уже выделены деньги из обл и местного бюджета на водогон! Так что дождались!
  • 0

#64 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 2 798 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 27 Июль 2018 - 02:48

уже выделены деньги из обл и местного бюджета на водогон! Так что дождались!

и уже спущены в него же)

• 0

#65 VD40

VD40

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 526 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 21 Август 2018 - 09:30

Столько интересных дтп произошло!И тут тишина!Сегодня на больнице фура раздавила перебегающего дорогу!Несколько дней возле магазина Юлия один был сбит другой в 22 часа шел и под машину кидался!Зато свидков ох как много!И то что перебегают дорогу в неположенном месте всем до одного места!Главное водители для них виноваты!Это я прочёл в фейсбуке!Тема называется подслушанов Василькове!

• 0

#66 VD40

VD40

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 526 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 21 Август 2018 - 09:48

Столько интересных дтп произошло!И тут тишина!Сегодня на больнице фура раздавила перебегающего дорогу!Несколько дней возле магазина Юлия один был сбит другой в 22 часа шел и под машину кидался!Зато свидков ох как много!И то что перебегают дорогу в неположенном месте всем до одного места!Главное водители для них виноваты!Это я прочёл в фейсбуке!Тема называется подслушанов Василькове!

Кстати интересная тема!Поэтому многие и ушли туда!Ну на фэйс!

• 0

#67 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 2 798 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 22 Август 2018 - 08:36

Кстати интересная тема!Поэтому многие и ушли туда!Ну на фэйс!

Ничего, скоро введут санкции и закроют доступ в ФБ))

• 0

#68 Виктор Валвик

Виктор Валвик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 111 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 27 Август 2018 - 09:00

Дозвольте висловитися: Чому Користувачі переходять на "Підслухано Васильків"??? З моєї точки зору декілька причин.

Перша причина- це Соцмережа, і зручностей там набагато більше, чим на Вашому Сайті, зокрема:
..."Пряме" виставлення Фото і відео. У Вас- це можна або через Радикал, або хрен його знає через що. Радикал дуже НЕЗРУЧНИЙ..
А виставлення через Гугл-фото взагалі НЕМОЖЛИВЕ!!! (видає повідомлення "Помилка імені файла). В цьому плані Ваша Система просто і дико гірша за Фейсбук.
---Інша причина (це те що я замітив) - у Вас є декілька осіб, які займаються "розкруткою" ...на рівному місці, супер-тролінг. Це видно... це"специ на всі руки" на різну тематику. Зазначене б"є по нервах і відбиває бажання...
...У Вас якась "цікава" аудиторія. Я пробував бувало, щось та якось, але зацікавленої аудиторії не знайшов, значить, ...відпад.
...В Фейсбуці там багато опцій, повідомлення про публікації, про коментарі, тощо... А у Вас- через електронну пошту (а воно мені потрібно, засорятися???)

....Та, можливо це така долі Більшості Сайтів: - зайти, переглянути, але НЕ ПУБЛІКУВАТИСЯ!!! (коменти, тощо).
...Більшість народу працює з Мобзасобів (планшетки, смартфони, тощо). Для перегляду (а це Фейсбук)- воно "конає", для спілкування (Форуми...)- недоречне.
...Чому я так говорю??? Сам маю свої (персональні сайти), ...така ж проблема, і з Активністю і з відвідуванням... Все. Прошу вибачення... 

А чи закриють Фейсбук??? Ну це: а- вилами по воді писано (він не Російський), б- ВАМ це не допоможе, Народ полізе в якісь інші Соцмережі...
Для прикладу "Однокласники" начебто закриті і заблоковані... Якщо хтось це вважає за ТАК (тільки по серйозному), то ...мені тяжко розмовляти...

• 0

#69 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 2 798 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 27 Август 2018 - 09:48

Дозвольте висловитися: Чому Користувачі переходять на "Підслухано Васильків"??? З моєї точки зору декілька причин.

Перша причина- це Соцмережа, і зручностей там набагато більше, чим на Вашому Сайті, зокрема:
..."Пряме" виставлення Фото і відео. У Вас- це можна або через Радикал, або хрен його знає через що. Радикал дуже НЕЗРУЧНИЙ..
А виставлення через Гугл-фото взагалі НЕМОЖЛИВЕ!!! (видає повідомлення "Помилка імені файла). В цьому плані Ваша Система просто і дико гірша за Фейсбук.
---Інша причина (це те що я замітив) - у Вас є декілька осіб, які займаються "розкруткою" ...на рівному місці, супер-тролінг. Це видно... це"специ на всі руки" на різну тематику. Зазначене б"є по нервах і відбиває бажання...
...У Вас якась "цікава" аудиторія. Я пробував бувало, щось та якось, але зацікавленої аудиторії не знайшов, значить, ...відпад.
...В Фейсбуці там багато опцій, повідомлення про публікації, про коментарі, тощо... А у Вас- через електронну пошту (а воно мені потрібно, засорятися???)

....Та, можливо це така долі Більшості Сайтів: - зайти, переглянути, але НЕ ПУБЛІКУВАТИСЯ!!! (коменти, тощо).
...Більшість народу працює з Мобзасобів (планшетки, смартфони, тощо). Для перегляду (а це Фейсбук)- воно "конає", для спілкування (Форуми...)- недоречне.
...Чому я так говорю??? Сам маю свої (персональні сайти), ...така ж проблема, і з Активністю і з відвідуванням... Все. Прошу вибачення... 

А чи закриють Фейсбук??? Ну це: а- вилами по воді писано (він не Російський), б- ВАМ це не допоможе, Народ полізе в якісь інші Соцмережі...
Для прикладу "Однокласники" начебто закриті і заблоковані... Якщо хтось це вважає за ТАК (тільки по серйозному), то ...мені тяжко розмовляти...

Вы полностью правы. Все могут делать что хотят и где хотят. Если нравятся однокласники - это очень хорошо) Но городской сайт должен быть! 

• 0

#70 Виктор Валвик

Виктор Валвик

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 111 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 27 Август 2018 - 05:54

Стосовно Міського Сайту, то тут дилеми взагалі не може бути!!! Сайт повинен бути!!! (не обговорюється, навіть).
Мене хвилює Активність горожан. Ідеал- (звісно), це коли всі ті, хто "стирчать" в Інтернеті - хоча б раз на день заходили, як Зареєстровані. Ще більший Ідеал, щоб хоча б, трішечки про щось ВИСЛОВЛЮВАЛИСЬ. Ну, це ...Ідеал престарілого ідіота (типу МЕНЕ). А от практика показує, що цього не буває... Бог бачить (або бачив) що я також на Вашому Сайті робив спроби "розкрутки", не получилося... цікава причинність.
...Повторяю, Народ стирчить в Соцмережах, і в більшості випадків на Мобзасобах. Щоб користувач відгукнувся (лайконув, чи комент зробив) його треба не це "дико" змотивувати... Як??? Старі методи і форми впливу (ви це бачите) неефективні. Що робити???

Деякі сайти завели Дублі в Фейсбуці (одноіменні Фейсбук-групи). Зазначені Групи під"язуються до основного Сайту. Але в Групі (Фейс) виставляються тільки якісь "ПРОБИВНІ" публікації (або їх "ізюминні" фрагменти) з переадресацією на основне тіло Сайту. Словом, якщо Фейсбук відволікає Народ, то необхідно зазначене використати у власних інтересах..
...Ну це я так, для прикладу... Цей приклад я на Своїх Сайтах реалізовую. Звісно, воно не ІЗЮМ, ...але щось є... Вибачте...

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных