Перейти к содержимому

Фотография

О чем говорят в Василькове...

Васильков слухи сплетни

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 71

#71 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 2 445 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 28 Август 2018 - 04:34

Возможности любого регионального сайта и монстра Фейсбук - нельзя сравнивать. Разница в возможностях продвижения - миллионы раз. Поэтому результат очевиден.

• 0

#72 StarProMen

StarProMen

Пользователь

• Пользователи
  • PipPip
  • 18 сообщений
  • ГородУкраина

Отправлено 17 Сентябрь 2018 - 07:34

Стосовно Міського Сайту, то тут дилеми взагалі не може бути!!! Сайт повинен бути!!! (не обговорюється, навіть).
Мене хвилює Активність горожан. Ідеал- (звісно), це коли всі ті, хто "стирчать" в Інтернеті - хоча б раз на день заходили, як Зареєстровані. Ще більший Ідеал, щоб хоча б, трішечки про щось ВИСЛОВЛЮВАЛИСЬ. Ну, це ...Ідеал престарілого ідіота (типу МЕНЕ). А от практика показує, що цього не буває... Бог бачить (або бачив) що я також на Вашому Сайті робив спроби "розкрутки", не получилося... цікава причинність.
...Повторяю, Народ стирчить в Соцмережах, і в більшості випадків на Мобзасобах. Щоб користувач відгукнувся (лайконув, чи комент зробив) його треба не це "дико" змотивувати... Як??? Старі методи і форми впливу (ви це бачите) неефективні. Що робити???

Деякі сайти завели Дублі в Фейсбуці (одноіменні Фейсбук-групи). Зазначені Групи під"язуються до основного Сайту. Але в Групі (Фейс) виставляються тільки якісь "ПРОБИВНІ" публікації (або їх "ізюминні" фрагменти) з переадресацією на основне тіло Сайту. Словом, якщо Фейсбук відволікає Народ, то необхідно зазначене використати у власних інтересах..
...Ну це я так, для прикладу... Цей приклад я на Своїх Сайтах реалізовую. Звісно, воно не ІЗЮМ, ...але щось є... Вибачте...

на фб удобно всем...особенно и ересь всякую строчить...есть конечно реальности, но по факту очень часто бездоказуемая лепетня... сайты есть определенные этот, васильков орг, ридне мисто, васильков онлайн.... а ну да есть Недилька щит и меч)))

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных