Перейти к содержимому

Фотография

"Ароматний" туалет ЗОШ №2

школа туалет запах

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 31

#21 Семенич

Семенич

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 163 сообщений

Отправлено 07 Апрель 2017 - 08:48

Вадік, не бушуй. Саме час ввести опитувальник на саму кращу школу і туалет у ній

• 0

#22 ГО Юридична Клініка

ГО Юридична Клініка

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 31 сообщений

Отправлено 07 Апрель 2017 - 10:07

100%! И это дело в первую очередь родителей на Лексусах, чьи дети в этой школе нюхают сей срам. С их ежедневными счетами за топливо стыдно не оплатить пару гривен за пакетик Водограя... Хотя можно и организовать пикет под Радой и позвать все каналы ТВ - чтобы решить эту катастрофу)))

Мужики, я навіть не знаю як реагувати на Ваші коментарі. Чесно. Так і хочеться такими гарними та сочними  матюками дать розклад по Вашим коментарям.

Скажу інтелігентно, я особисто не згоден з тим, щоб у шкільному закладі у місті обласного значення, й надалі воняло туалетом у коридорі школи. Якщо це влаштовує батьків та вчителів - це діагноз.

Я ще до цього ходив у цю школу на тренування по рукопашному і тоді пахло і зараз пахне !

Мене дивує реакція людей - люди замість того, щоб адекватно відреагувати починають захищати це "надбання школи" мотивуючи тим, що так було завжди і коли навчалися самі і коли навчалися їх діти!

І що вони можуть зробити, а може там каналізація забилася, а може там витяжка поламалася, а може там хомячок здох, а може хтось хоче бабла зрубать на ремонті туалету,

Тобто люди за звичкою хочуть, щоб в цьому середовищі навчалися й інші покоління дітей, яких фактично змушують звикнути до "естетичних стандартів" школи.

І ці діти виростуть і будуть говорити:-" а що я можу зробити, і до мене так воняло і при мені воняло, і після мене хай воняє".Т

З таким підходом нас чекає дуже гарне майбутнє! 

• 0

#23 Семенич

Семенич

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 163 сообщений

Отправлено 07 Апрель 2017 - 10:19

Андрію, що конкретно пропонуєш ?

Як пропонуєш боротися з туалетним запахом ? 

Ми тут згадували хлорку, водограй, двері з доводчиком, витяжку. Чим тебе не влаштовують ці засоби ?

Що треба зробити, щоб він не воняв ? Може ти щось більше знаєш, то кажи.

Однозначо туалетний сморід не сприяє нормальному навчальному процесу.

Як варіант можна залучити санстанцію, хай дасть свій висновок. І якщо він буде негативним - то директор бистро зачешеться, щоб вирішити проблему. Ну а хто буде запрошувати санстанцію, якщо батьки інертні та не помічають запаху ? Залишається вирішувати проблему громадським організаціям. Чужих же дітей не буває.  

• 0

#24 Der Ketzer

Der Ketzer

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 126 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 07 Апрель 2017 - 11:23

2017 год по-голливудски: человечество пережило десять апокалипсисов и в очередной раз возрождается заново. 2017 год по-васильковски: дети пинькают в тот же вонючий туолет, куда же пинькали их дедушки и бабушки))))

• 0

#25 ГО Юридична Клініка

ГО Юридична Клініка

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 31 сообщений

Отправлено 08 Апрель 2017 - 10:23

Андрію, що конкретно пропонуєш ?

Як пропонуєш боротися з туалетним запахом ? 

Ми тут згадували хлорку, водограй, двері з доводчиком, витяжку. Чим тебе не влаштовують ці засоби ?

Що треба зробити, щоб він не воняв ? Може ти щось більше знаєш, то кажи.

Однозначо туалетний сморід не сприяє нормальному навчальному процесу.

Як варіант можна залучити санстанцію, хай дасть свій висновок. І якщо він буде негативним - то директор бистро зачешеться, щоб вирішити проблему. Ну а хто буде запрошувати санстанцію, якщо батьки інертні та не помічають запаху ? Залишається вирішувати проблему громадським організаціям. Чужих же дітей не буває.  

Може щось і знаю, а може і нічого не знаю.

Знаю лише те, що якщо Ви та інші люди занесуть в учительську  (доречі також знаходиться на першому поверсі) та кабінет директора пачечку водограя чи іншого чистящого чи миючого засобу і так "по нашому по простому" і попросите пояснень то думаю що реакція буде. А там дивись і місцева влада зашевелиться, депутати підтягнуться.

На сьогодні це виглядає, так що якомусь А. Каденку нема чого робити і він пише всяку брєдятіну, намагається звернути увагу суспільства на неподобство у конкретній школі, до якої більшості людей насрать, а так само насрать на дітей, які в цій школі навчаються. 

І звісно всіх в першу чергу хвилюють ями на дорогах, ціни в магазинах та аптеках, ціни на комун послуги (тобто те, що стосується Вашого гаманця), а якийсь неприємний запах у школі впродовж багатьох років, це не та проблема на яку варто звертати увагу, тим паче, що особисто Вас це не стосується.

Я як і обіцяв напишу такого гарненького листа в різні інстанції, бо мені не все рівно ... 

А Ви вирішуйте що Ви будете робити, підтримувати та долучатися, або продовжуйте сидіти біля компа і ... 

Удачі Вам!

• 0

#26 VD40

VD40

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 425 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 09 Апрель 2017 - 10:10

:ag:  :bj:

2017 год по-голливудски: человечество пережило десять апокалипсисов и в очередной раз возрождается заново. 2017 год по-васильковски: дети пинькают в тот же вонючий туолет, куда же пинькали их дедушки и бабушки))))

• 0

#27 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 804 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 10 Апрель 2017 - 08:23

Знаю лише те, що якщо Ви та інші люди занесуть в учительську  (доречі також знаходиться на першому поверсі) та кабінет директора пачечку водограя чи іншого чистящого чи миючого засобу і так "по нашому по простому" і попросите пояснень то думаю що реакція буде. А там дивись і місцева влада зашевелиться, депутати підтягнуться.

На сьогодні це виглядає, так що якомусь А. Каденку нема чого робити і він пише всяку брєдятіну, намагається звернути увагу суспільства на неподобство у конкретній школі, до якої більшості людей насрать, а так само насрать на дітей, які в цій школі навчаються. 

І звісно всіх в першу чергу хвилюють ями на дорогах, ціни в магазинах та аптеках, ціни на комун послуги (тобто те, що стосується Вашого гаманця), а якийсь неприємний запах у школі впродовж багатьох років, це не та проблема на яку варто звертати увагу, тим паче, що особисто Вас це не стосується.

Я як і обіцяв напишу такого гарненького листа в різні інстанції, бо мені не все рівно ... 

А Ви вирішуйте що Ви будете робити, підтримувати та долучатися, або продовжуйте сидіти біля компа і ... 

Полностью согласен! Многие вопросы не стоит выносить на правительственный уровень!!! А просто поднимать 5 точку и делать самому... Если любишь своих детей - так и сделаешь... А ждать чуда от МО не стоит)))

• 0

Борітися й поборіте! Ґазда є стало!

#28 ГО Юридична Клініка

ГО Юридична Клініка

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 31 сообщений

Отправлено 14 Апрель 2017 - 06:19

Удачі Вам!

Я як і обіцяв написав такого гарненького листа , бо мені не все рівно ...    

Начальнику відділу освіти

Васильківської міської ради

Козак Лілії Олегівні

Директору

Васильківської загальноосвітньої  школи   I-III ступеня № 2

Бєліковій Неонілі Анатоліївні

08600, м. Васильків,

вул. Шевченка. 2, корпус 2

С К А Р Г А

В доповнення до викладеної в Інтернет-мережі публічного звернення до Вас з приводу стійкого запаху з туалету в коридорі на першому поверсі Васильківської загальноосвітньої  школи   I-III ступеня № 2,  звертаюся до Вас з наступним.

Попередньо хочу зауважити, що неприємний запах з цього туалету не є суб’єктивним враженням автора скарги. Неестетичний запах з туалету в коридорі цієї школи, нажаль, існує вже давно.

Звертає на себе увагу те, що поряд з цим туалетом знаходиться шкільна їдальня, коди діти щоденно ходять їсти?.

Наразі нам не відомо, чи зверталися до Вас з аналогічними заявами чи скаргами інші мешканці міста та які в зв’язку з цим вживалися місцевою владою та керівництвом школи заходи, щодо ліквідації цього неприємного фактору. Сподіваємося та віримо, що такі роботи проводилися.

Натомість, попередньо вважаємо звернути Вашу увагу на фактори, які на нашу думку, спричинюють наявність туалетного запаху в коридорах та класах цієї школи.

Так, Розділом 12 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів, (далі по тексту ДСанПіН 5.5.2.008-01) визначено, що «Туалетні приміщення прибираються після кожної перерви з використанням дезинфікуючих речовин (1% освітленим розчином хлорного вапна). … Двері туалету повинні бути на пружині або блоках і завжди закритими. ...

Натомість, двері до дівчачого та хлоп’ячого туалетів не відповідають даним вимогам, оскільки - двері практично завжди відкриті та  необладнані пружиною або блоком.

Даний недолік, лише на перший погляд є незначним, але в загальному є важливим фактором розповсюдження запаху з туалету по коридорам та класах школи за рахунок зворотної тяги.

Наступним важливим фактором, що може впливати на розповсюдження запаху є неробочий стан вентиляційних каналів в туалетних кімнатах.

За загальним правилом природна вентиляція приміщень дошкільних навчальних закладів здійснюється через вентиляційні канали. Окремі системи вентиляції встановлюються в туалетних кімнатах. Забороняється провітрювання через туалетні кімнати.

Ми більш ніж впевнені в тому, що на папері перевірка та поточні роботи у вентиляційних каналах шкільного туалету проводилася регулярно у визначені законодавством строки, але фізично ці роботи не проводилися ніколи.

Опосередковано це підтверджується тим,  що фактор «запах з туалету» в коридорі школи вже є звичним явищем впродовж останніх десятиріч, і його насиченість залежить від погодних умов впродовж навчального року.   

Те,  що контролюючі органи не фіксували дані порушення впродовж останніх років, також можна пояснити тим, що  така перевірка завжди проводиться до початку навчального процесу, коли дітей в школі не буває, або фактично вентиляційні канали даними органами не перевірялися взагалі.

На нашу думку, перевірити та за потреби відновити вентиляційні канали, а так само обладнати двері до туалету пружиною або блоком, можливо власними силами та без залучення значних коштів з міського бюджету.

Виконання зазначених заходів є необхідним оскільки, прихід до школи є переломним моментом у житті дитини (школяра), де відбувається перехід до нового способу життя і умов діяльності, нового положення в суспільстві, нових взаємин як з дорослими, так і з однолітками.

При адаптації до навчання всі діти зазнають труднощів, в зв’язку з чим  навчання в школі викликає деякий дискомфорт для психічного здоров'я школяра.

Натомість, можна тільки уявити який дискомфорт та якому опосередкованому психологічному приниженню піддаються школярі, особливо першокласники, які щоденно змушені приходити та навчатися у школі, повітря якої насичене  «туалетним ароматом».

Чи цікавився хтось, що насправді відчуває дитина, яку змушують як мінімум один рік свого життя перебувати в таких принизливих, нестерпних умовах?

Більш, ніж впевнені в тому, що якщо дитина і ставила батькам питання з приводу  туалетного запаху в школі, то батьки та учителі відповідали що: «так воняло завжди, нічого страшного, це не та проблема на яку варто звертати увагу».

І після цього ми ще хочемо, щоб наші діти були кращими за нас, навчаючись у таких умовах?

Відповідно до вищевикладеного та делегованих Вам прав та повноважень, просимо Вас:

1.    Провести об’єктивну та неупереджену перевірку санітарно-гігієнічного стану туалету в ЗОШ № 2  на предмет дотримання ДСанПіН 5.5.2.008-01 та інших норм та стандартів.

2.    Залучити спеціалізовану організацію для перевірки вентиляційних каналів в ЗОШ № 2, а особливо в шкільному туалеті, розміщеного на першому поверсі. 

3.    Розгляд та перевірку обставин, що викладені в скарзі проводити за участі представника ГО «Юридична Клініка».

4.    Про результати перевірки надати відповідь у порядку та строки визначені Законом України «Про звернення громадян».

З повагою,

Голова правління                                                                   А.С. Каденко

• 1

#29 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 804 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 20 Апрель 2017 - 09:43

Отличное письмо. И теперь есть отличный повод выделить пару сотен тысяч из бюджета города))) Но главное чтобы дети были довольны и больше не воняло ничего...

• 0

Борітися й поборіте! Ґазда є стало!

#30 Ambross

Ambross

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 12 Май 2017 - 03:32

Ну да, выделят по бумагам как на 15 туалетов, установят один или сделают ремонтик в старом на пару тысяч

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных