Перейти к содержимому

Фотография

Так хто розкрадає землю не Валах?

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4

#1 Петро

Петро

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 57 сообщений

Отправлено 27 Июнь 2017 - 11:20

На “Змієвих Валах” ведеться забудова
date.png 24.06.17
IMG_0564-550x550.jpg

будівельний майданчик на території урочища “Змієві Вали” у Василькові

У Василькові на території урочище «Змієві вали», що знаходиться в історичному центрі міста Василькова розпочато будівництво приватного будинку. Про це, сьогодні на своїй сторінці у facebook повідомив депутат міської ради Богдан Корчинський. У підтвердження слів, депутат  оприлюднив фотографію будівельного майданчика, що розташований  у самому центрі “Змієвих Валів”. Як можна зрозуміти зі світлини, забудова відбувається прямо під стародавнім Валом, який є частиною укріплення, що згадуються у літописах ХІ століття як давні захисні споруди.

Як вдалося з’ясувати редакції газети ймовірним власником забудови на історичних землях міської громади є громадяни України Курочкін О.П., а земельна ділянка була відведена рішенням міської ради, однієї із попередніх каденцій.

rish1-550x460.jpg

Витяг з реєстр речових прав на нерухоме майно стосовно земельної ділянки на “Змієвих Валах”

Варто зазначити, що 23 червня депутати Васильківської міської ради підтримали ініціативу Богдана Корчинського та проголосували за виготовлення землевпорядної документації щодо відведення земельної ділянки урочища “Змієві Вали” у власність територіальної громади для для збереження та використання заповідних урочищ. Зі слів Корчинського, у такий спосіб громада зможе раз і назавжди вирішити проблемні питання із забудовою історичних земель міської громади. Адже за словами депутата, після того, як відомості про цю ділянку будуть внесені до публічної кадастрової карти, а власність на неї буде зареєстрована за територіальною громадою більше ніхто не зможе приватизувати собі там ділянку під забудову.

rish-495x550.png

Рішення Васильківської міської ради від 23 червня 2017 року

Редакція вирішила поцікавитися у Богдана Корчинського чи можливо зупинити забудову “Змієвих Валів” та скасувати незаконно відведенні земельні ділянки, а також як захисти історичну спадщину  громади.

- Є.С. Коли ви виявили забудову на території урочища “Змієві Вали”? 

bogdan_1.jpg

Богдан Коричинський

- Б.К. “У п’ятницю частина моїх колег проголосувала за виділення земельної ділянки на території “Змієвих Валів” за адресою вулиці Княжа, 13 А, хоча і я, і Микола Неділько стверджували, що це територія урочища “Змієві Вали”,  однак частина депутатів заявляли, що це не на території заповідної зони. Саме тому, в суботу,  я вирішив особисто пересвідчитися, де ж саме, мої колеги надали землю під забудову. Прибувши на “Змієві Вали” я побачив підготовлений будівельний майданчик під самісіньким “Змієвим Валом”. До речі, як з’ясувалося, саме поруч із цією забудовою, депутати в п’ятницю передали 10 соток під садибну забудову .
- Є.С. Що плануєте роботи із цією забудовою?
- Б.К. “Найперше буду пропонувати депутатам міської ради заборонити будь-які будівельні роботи на території урочища “Змієві Вали”, крім того, у понеділок піду в прокуратуру з клопотанням ініціювати судове провадження в інтересах громади, щоб скасувати документи на землю та повернути історичне надбання нашого народу міській громаді. Якщо з прокуратурою не складеться, то  особисто буду позиватися до власника скандальної забудови в суді”.
- Є.С. А що буде із ділянкою, котру 23 червня виділили на “Змієвих Валах” учаснику бойових дій під забудову?
- Б.К. “Ділянка де я зафіксував забудову знаходиться під номером 11, а ділянка, що виділила сесія у п’ятницю розташована під номером 13, тобто це сусідні земельні ділянки, що знаходяться поруч. Обидві ці земельні наділи потрібно скасувати. Хоча із нововиділенням інша ситуація, адже міський голова ще не підписав це рішення, і я дуже сподіваюсь, що Володимир Іванович скористається правом вето і не підпише його, повернувши на повторний розгляд депутат. Крім того, є також можливість, що ми зможемо повернутися до цього питання і скасувати своє попереднє рішення, у іншому ж  випадку, залишається  прокуратури та суд. У будь-якому разі ми повинні скасувати всі незаконні земельні наділи в межах історично-рекреаційної частини нашого міста.  Адже “Змієві Вали” це історичне надбання нашої територіальної громади, і наш обов’язок залиши його майбутнім поколінням у спадок.

• 0

#2 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 804 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 27 Июнь 2017 - 11:36

Увы, жажда наживы не знает границ...

• 0

Борітися й поборіте! Ґазда є стало!

#3 Семенич

Семенич

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 163 сообщений

Отправлено 27 Июнь 2017 - 12:13

Забудовник території на Змієвих валах певно великий цінитель історії, і з власних безкорисливих помислів відбудовує для вдячних мешканців та гостей м. Василькова захисну споруду,  яка була у стародавні часи - вежу з бійницями, для майбутніх екскурсій на територію оборонних споруд Київщини

• 0

#4 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 804 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 27 Июнь 2017 - 12:28

Интересный у него фундамент. Может музей?

• 0

Борітися й поборіте! Ґазда є стало!

#5 Смотрящий

Смотрящий

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 1 804 сообщений
  • ГородБезпятное

Отправлено 27 Июнь 2017 - 12:32

Или гараж для НЛО)))

• 0