Перейти к содержимому

Фотография

Утеплення фасадів – програма IQ energy

ДБНГОСТ ППС

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 10

#1 НСІ буд

НСІ буд

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 17 Март 2018 - 05:34

Всіх вітаю!

Зима (холодна пора року), незалежно від нашого бажання, заставляє нас робити аналіз витрат по енергозберіганню. З минулого року в країні працює програма -IQ energy. Суть програми -  стимулювання  фізосіб,  які виконують свої дії по програмі енергоефективності  і відшкодування їх затрат  шляхом надання грантів від банків (по списку згідно програми)  в розмірі до 35% від витрат, але не більше, ніж 3000 євро

Напрямки енергоефективності – вікна, теплоізоляція будинків, теплові насоси, система опалення, котли, сонячні колектори, лічильники тепла, вхідні двері, рекуператори (обладнання для вентиляції). Програма працює з листопаду 2017 і  потрібний час, щоб в цій програмі розібратись…в двох словах – стимулювання і відшкодування – це європейський приклад, ми не є піонери в такому розкладі…життя заставить нас (терміново, або, як у кого як станеться) виконати дії по збереженню своїх фінансових витрат на енергоносії

Чому розвиваю тему? Маю тісне відношення до утеплення фасадів будинків – знаю і хочу поділитися інформацією  на ті питання, на які не мають відповіді бажаючі утеплити свої оселі…

Приклад – маємо невеликий будинок (150 м2 утеплення стіни і 50 м погонних утеплення відкосів,), згідно програми, утелювач 100 мм (компенсація – від товщини 100 мм), ППС, матеріали ТМ Крайзель, витрати на роботи, матеріали і доставку – приблизно 128 000 грн (65 000 роботи + 60 000 матеріали + 3000 доставка)…після виконання робіт, власник, який став учасником програми, може отримати компенсацію в розмірі 48 500 грн (35% від витрат)…

підводні камені (по прикладу) – матеріали ТМ Крайзель (виробництво в Фастові) відсутні в каталозі програми – компенсації не буде по умовах програми,  після влаштування ППС є бажання декоративну частину оформити в вигляді плитки під цеглу – також буде відмовлено в компенсації витрат на плитку і роботи по влаштуванню, по причині того, що в системах  утеплення «мокрим» способом декоративним матеріалом являються декоративна штукатурка власного виробника системи (ДБН, ГОСТ) …

і тут, ще достатньо питань….

• 0

#2 НСІ буд

НСІ буд

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 20 Март 2018 - 10:10

Уряд прийняв рішення про  виділення коштів на програму «теплих кредитів» для кредитування населення  енергозбереження 400 млн грн…банки, які почнуть видавати кредити, буквально, в березні  - Приватбангк, Укргазбанк, Ощадбанк (іх програми – «Теплий кредит», «Тепла оселя», «Ощадний дім»…аналітики роблять прогнози, що ці кошти можуть закінчитись через місяць…як буде? - побачимо…

але, програма державної підтримки населення (Державного агентства енергоефективності та енергозбереження України) суттєво відмінна в плані відшкодування затрат населенню – в процентному відношенню звучить, достатньо вагомо, - до 35%, з максимальною сумою – не більше 14 000 грн (теплоізоляція стін)….з мого прикладу – витрати 128 000, компенсація – 14 000

в любому випадку – в поксяденному житті, потрібно заощаджувати на своїх  енерговитратах

• 0

#3 VIP

VIP

Администратор

• Администраторы
  • 1 206 сообщений

Отправлено 20 Март 2018 - 01:01

А как собственно происходит возврат 35% суммы?

насколько я понял речь идёт о кредите в банке. соответственно придётся переплачивать (страхование кредита, проценты итд)

От 35% в итоге может остаться всего 10%))

• 0

#4 НСІ буд

НСІ буд

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 21 Март 2018 - 07:49

Программа IQ energy разработана Европейским банком реконструкции и развития (ЕБРР), при поддержке доноров. ЕБРР, по этой программе работает с нашими банками ОТП банк, Укрсиббанк, Райфайзенбанк Банк Аваль, Креди Агриколь Банк. По условиям программы, лицо, которое участвует в программе получает грант на возмещение своих затрат по программе энергозбережения (т.е. человек. имея и потратив свои средства, став участником программы – получает возмещение после выполнения работ…но, купить материалы он должен согласно каталога программы, согласно перечня набора продуктов системы производителя этих материалов (к примеру – система Баумит, открываем в каталоге систему, по которой выполняем работы  и исходя из этого, мы не можем купить продукты ТМ Полимин)… т.е – в этой программе – сначала стулья, потом – деньги (при отсутствии денег, банк выдает кредиты)… компенсация до 35%, но не больше 3000 евро – это более ощутимо, нежели 14 000 грн от государсвенной программы «теплые кредиты».

Я не являюсь банковским работником, не лоббирую интересы групп финансовых лиц и компаний…я знаю, как считать затраты на утепление стен домов, знаю, как выполнить такие работы,  и  поднимаю  дискуссию на нашем ресурсе, что бы жители района (и не только) смогли получить информацию, которая касается утепления своих домов с первых рук  исполнителя работ. Не скрываю, - кто-то может стать моим Заказчиком, а я – Исполнителем работ

П.С. – программы по заинтересованности лиц в энергоэффективности Украины, как и все, изучаю в И-нете

• 0

#5 VIP

VIP

Администратор

• Администраторы
  • 1 206 сообщений

Отправлено 21 Март 2018 - 11:51

Программа IQ energy предоставляет инвестиционное стимулирование (гранты) при соблюдении следующих требований:

 Проекты термомодернизации должны быть приемлемыми, т.е. необходимо соблюсти требования строительных норм и правил и использовать исключительно разрешенные материалы и оборудование;

Источником финансирования должны быть кредиты финансовых учреждений – участников программы;

 Проект необходимо полностью завершить в течение четырех месяцев с даты кредита;

 Заемщик должен зарегистрироваться в онлайн Системе Управления Грантами программы IQ energy, подать заявку на получение гранта и предоставить информацию о себе и о проекте термомодернизации для проведения соответствующей верификации (проверки);

На момент подачи заемщиком заявки на получение гранта кредит должен быть непогашенным, т.е. должна быть задолженность по кредиту;

 Заемщик не обращался по данному проекту на получение грантов или компенсаций от других программ. Любое физическое лицо может получить грант в размере до 3 000 евро по одному либо нескольким

То есть получить выплату можно только оформив кредит!!!

• 0

#6 НСІ буд

НСІ буд

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 21 Март 2018 - 04:10

Тому і підняв дискусію на форумі, тепла пора року дуже бистро пролине – дивись, вже зима 2019 року розпочнеться…

Так, потрібно все вивчати…я видав орієнтовні витрати на утеплення будинку з площею 150 м2, 50 м погонних (утеплення відкосів вікон і дверей)…

• 0

#7 VIP

VIP

Администратор

• Администраторы
  • 1 206 сообщений

Отправлено 21 Март 2018 - 08:29

Но согласно правилам программы, оформление кредита есть обязательным условием

Хотелось бы получить рассчёт с учетом оплаты кредита. какие расходы будут при оформлении кредита? (страховка, проценты даже при досрочном погашении)

• 0

#8 НСІ буд

НСІ буд

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 21 Март 2018 - 09:24

Я тільки "ЗА"...як варіант, завтра планую бути в Васильківському відділені Укрсіббанку, переговорю з управляючим, хай долучить свого фахівця до нашої дискусіїї

• 0

#9 НСІ буд

НСІ буд

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 6 сообщений

Отправлено 22 Март 2018 - 11:51

Сьогодні була зустріч з начальником Васильківського відділення Укрсиббанку Твердохлібом В.В...результат - фахівець банку доєднається до нашої теми і безпосередньо, буде можливість як прочитати інформацію, так і задати питання

• 0

#10 zlpcom

zlpcom

Новичок

• Пользователи
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 21 Август 2018 - 12:20

Самое гдавное, что при оформлении кредита на данную "акцию" прочитывать нужно все, особенно что прописанно мелким шрифтом. Там как всегда прописываеться условия И самое главное - учасникам может быть отказано в получение гранда на утепление фасада, строительная платформа, работа мастера по которуру владелец(владелец акции, банк) может не обосновывать условия не предоставления гранда. А дальше сами с усами. Делайте, что хотите и ищите деньги у родственников. 

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных