Перейти к содержимому

Фотография

"Г*вно вонючее": учитель из Василькова стала "звездой" соцсетей

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 24

#21 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 27 Март 2018 - 06:51

Семенич!!! Згоден на всі СТО!!!  ...Я сьогодні з ситуацією зіткнувся... мало не покажеться!!! А це якраз - наслідки цього "ролика в Ютубі". Ну про це трішки пізніше...

///Виставлюсь ЗАВТРА... Стомився я сьогодні. Але, ПОДІБНІ "викиди" від "діток" ще попереду. Техніка наготові, незадоволені уже є, жертви визначені... Звісно, може воно буде не так екстремально, як в попередньому ролику, але... ВЧИТЕЛІ!!! розбігайтеся, звільняйтеся, НЕ РЕАГУЙТЕ!!!, ...процес ЗАПУЩЕНО!!!

...Ну про детали - завтра... Втомився я, втомився...

• 0

#22 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 28 Март 2018 - 07:50

Словом, вчитель фізики - Людмила Анатоліївна прославлена і ославлена на всю Україну. Ні-ні, грубість і хамство я не підтримую. Я категорично проти!!! Та і те, що вона в реанімації з інфатктом, це така дрібниця...  Але мене хвилює їнша проблема. От "діток", які зняли відео - жалко, ображені і обіжені. А те, що вони спровокували на неадекватність вчительку, так це классно!!! Давайте будемо і далі так діяти. ...нормальні підходики...

...Ну, воно, звільнення вчительки по середині навчального року РІЧ "КОРИСНА". Оці години по фізиці "розкидають" ...як попало. Словом, якість навчання посилиться...

======

А чи знаєте ВИ??? - вчителям категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ виганяти учня з класу (незалежно від неадекватності дій). Нехай хоч урок зірве (або зведе його нанівець) оце дитинча, але - КАТЕГОРИЧНО забороняється вчителю "видворяти" його з класу... Чому???, а тому, що якщо оце дитинча під час відсутності в класі зробить якийсь антисоціальний поступок (ну там... кому-то ребра поб’є, або ..."підріже), то ВІДПОВІДАТИ буде вчитель, який вигнав його з класу. Все повинно бути під присмотром!!! ...навчання- побоку.

====

А як себе "діточки ведуть?? ... та по різному, по різному. Перегляньте, хоча б  "Говорить Україна", це корисно:

======

Тут декілька разів прозвучала фраза:"Та нехай такі діточки поступають в Васильківський коледж НАУ, там бистренько лад наведуть!!"

..Трішки неправильно, там НЕАДЕКВАТІВ просто виганяють, просто, тупо і конкретно.

Домінує принцип- хочеш вчити- ВЧИСЬ!, не хочеш (або випендрюєшся) - ВАЛИ ЗВІДСИ !!.

... А це тормоза капітальні, і "діточки-студентики" це розуміють, тому там "випендреж" зведено до мінімуму. Коледж, це не школа, ...системні підходи різні...

=====

...А розголос про подію "ЗІРКУ"-інтернету, так би мовити пішов гуляти в середовищі УЧНІВ. Уже складаються списки тих вчителів, якими НЕЗАДОВОЛЕНІ дітки ( це я точно ЗНАЮ). Так, що очікуйте оновлень в ЮТУБІ (правда, напевне не таких СМАЧНИХ), але...нервів буде попорчено немало...

...Домінує принцип ДИТЯ з БАТЬКАМИ - завжди праві, а ВЧИТЕЛІ, це так... "г...но вонюче". На жаль, поки-що домінує...

• 0

#23 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 31 Март 2018 - 07:18

В контексті... до чого "ДІТКИ" приводять, навіть в молодших класах,

Звісна річ, вчителям треба мати КРІПКІ нерви... А якщо їх НЕМАЄ??? ...то тоді ..з мосту в воду, чи ще щось...

В Фрагменті вказано

https://ru.tsn.ua/vi...as-s-mosta.html

• 0

#24 Венат

Венат

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 193 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 07 Апрель 2018 - 08:57

Про вчительку ми вже все взнали, весь СВІТ знає!!!
...а от що відомо про "юних режисерів"??? Хто вони, що вони собою представляють??? Можливо це такі "пай-діточки", а вчителька на них з ГРУБЕЗНИМИ висловлюваннями, і причому ну, ...абсолютно БЕЗПІДСТАВНО!!!
Хотілось би трішки взнати і про Героїв-режисерів цього кліпу, яких ОБРАЖАЮТЬ. Можливо це дійсно, "янгелятки" ???  Та і їх папи та мами, ...також... День і ніч ВИХОВУЮТЬ діточок в дусі коректності в поведінці!!!... а їх от так, ...принижують. Словом, хотілось би трішки більше взнати про ГЕРОЇВ, які ризикуючи своїм життям, та совістю, зняли оцей кліп, та виставили і інтернет!!!
...Цікаво взнати про ГЕРОЇВ хоча б трішки більше... чим сам факт "геройства".  ...ЩО, слабо???!!!  Проквакали та в кущі???

• 1

#25 VD40

VD40

Продвинутый пользователь

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 494 сообщений
  • ГородВасильков

Отправлено 08 Апрель 2018 - 06:29

Про вчительку ми вже все взнали, весь СВІТ знає!!!
...а от що відомо про "юних режисерів"??? Хто вони, що вони собою представляють??? Можливо це такі "пай-діточки", а вчителька на них з ГРУБЕЗНИМИ висловлюваннями, і причому ну, ...абсолютно БЕЗПІДСТАВНО!!!
Хотілось би трішки взнати і про Героїв-режисерів цього кліпу, яких ОБРАЖАЮТЬ. Можливо це дійсно, "янгелятки" ???  Та і їх папи та мами, ...також... День і ніч ВИХОВУЮТЬ діточок в дусі коректності в поведінці!!!... а їх от так, ...принижують. Словом, хотілось би трішки більше взнати про ГЕРОЇВ, які ризикуючи своїм життям, та совістю, зняли оцей кліп, та виставили і інтернет!!!
...Цікаво взнати про ГЕРОЇВ хоча б трішки більше... чим сам факт "геройства".  ...ЩО, слабо???!!!  Проквакали та в кущі???

Таки да!

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных