Перейти к содержимому


Фотография

О маршруте № 303 (756)

маршрутка Васильков Киев 303 756

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 101

#51 VD40

VD40

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 528 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 10 Февраль 2018 - 12:31

Ну объявы чтось поснимали!А попутки и брали по стоимости автобуса!Хай поднимут цены попутчиков вырастет в разы!


 • 0

#52 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 807 сообщений
 • ГородБезпятное

Отправлено 12 Февраль 2018 - 12:00

теперь и попутчики будут брать по 25 грн до метро! 

 

Те у кого бусы (Т4 Т5  итд) вообще в отличном раскладе:  

- при посадке в 6 мест - 150 гр в одну сторону

- при посадке 8 мест - 200 грн в одну сторону

 

Это точно) Примерно 100 тысяч за год на 8 местах получается. Представляете сколько зарабатывает маршрутка...


 • 0

#53 ГО Юридична Клініка

ГО Юридична Клініка

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 33 сообщений

Отправлено 24 Февраль 2018 - 09:53

яка буде ціна проїзду ?

 

Доброго Вам ранку. 

Я давно хотів дослідити питання пов'язане з умовами та порядком підняття приватними перевізниками тарифів на проїзд до м. Києва.

Тому нижче, на Ваш розсуд,  викладаю свій лист адресований до Київської обласної державної адміністрації.

Що з цього вийде покаже час.

Додатково з даним зверненням можна ознайомитися на моїй сторінці у Фейсбук -  Андрій Каденко.

 

 

Голові

Київської обласної державної адміністрації

     Горгану О.Л.

 

Шановний Олександре Любомировичу!

 

          Громадська організація «Юридична Клініка» відповідно до статутної мети звертається до Вас з наступного соціально значимого питання.

         Так, згідно розпоряджень  Київської обласної державної адміністрації від 11 вересня 2013 року за № 344 та від 27.06.2017 р. за N 346 було ініційовано проведення обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, а саме по маршруту № 280 (Здорівка – Київ АС Південна), № 303 (Васильків – Київ АС Південна), № 756 (Погреби - Київ АС Південна).

        11 квітня 2017 року Антимонопольний комітет України у своїх Рекомендаціях «Про запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції» за № 10-рк звернув увагу обласні державні адміністрації (як організаторів конкурсів регулярних перевезень на відповідній території) на те, що останні в силу Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про автомобільний транспорт», є відповідальними за організацію належного перевезення пасажирів, є стороною договору з перевізниками, та суб’єктами контролю за дотриманням вказаними перевізниками відповідних умов перевезень і державних соціальних стандартів.

        В зв’язку з вищевикладеним, Антимонопольний комітет України зобов’язав обласні  державні адміністрації забезпечити перевірку вже укладених (чинних) договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських та міжміських  (внутрішньообласних) маршрутах, укладених обласними державними адміністраціями з автомобільними перевізниками, на наявність таких умов організації перевезень, як вартість перевезення пасажирів (тарифи) та порядок зміни перевізниками вартості перевезення пасажирів (тарифів), за  відсутності таких умов.

        Таким чином, Київська обласна державна адміністрація у 2017 році, на виконання вищезазначених Рекомендацій, була зобов’язана ініціювати внесення відповідних змін до вже укладених договорів з перевізниками, та безпосередньо врахувати при укладенні договорів з новими перевізниками в частині внесення відповідних змін та доповнень, щодо  вартості та порядку  змін  тарифів перевезення пасажирів.

        В  лютому місяці 2018 року, перевізник по маршруту № 280 (Здорівка – Київ АС Південна) ініціював підвищення вартості перевезення  одного пасажира з 20,00 гривень  до 25,00 грн. до міста Васильків та 28,00 грн. до с. Здорівка, з огляду на підвищення вартості паливно-мастильних матеріалів, запчастин, рівня заробітної плати, інш.

        На нашу думку, є цілком очевидним та прогнозованим, що приватні перевізники по маршрутам №303 (Васильків - Київ АС Південна), №756 (Погреби –Київ АС Південна) в будь-який час також підвищать вартість проїзду з 20,00 грн. до 25,00 грн.

        При цьому, ми не можемо однозначно стверджувати про цілковиту необґрунтованість тарифу на перевезення пасажирів, але те, що такі тарифи мають бути перевірені на обласному рівні є очевидним.

         Об’єктивно, жителі міста Васильків та Васильківського району в силу чинного законодавства України позбавлені дієвих можливостей для захисту своїх прав та інтересів, як споживачів послуг у відносинах з приватними перевізниками.

         В будь-якому випадку така ініціатива перевізників буде сприйнята вкрай негативно, оскільки суттєво впливає на сімейні бюджети споживачів, підвищення вартості проїзду здійснюється синхронно разом з іншими перевізниками, а державні органи виконавчої влади та депутати місцевих та районних рад не сприяють врегулюванню зменшенню соціальної напруги.

         Як зазначено в Рекомендаціях, саме внаслідок самоусунення обласних державних адміністрацій від контролю за встановленням (зміною) автомобільними перевізниками тарифів на перевезення пасажирів на приміських та міжміських (внутрішньообласних) маршрутах під час організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у відповідних областях і районах, відбувається необґрунтоване підвищення перевізниками тарифів на проїзд та, як наслідок, виникнення соціальної напруги, обурення населення в т.ч. виникнення ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

          В зв’язку з зазначеним, Антимонопольний комітет України у своїх Рекомендаціях від 11 квітня 2017 року за № 10-рк також звернув увагу на те, що відповідно до пункту 8 статті 16, п.2 ст. 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» місцеві державні адміністрації в межах, визначених Конституцією і законами України, здійснюють на відповідних територіях державний контроль за додержанням правил торгівлі, побутового, транспортного, комунального обслуговування, законодавства про захист прав споживачів, забезпечують організацію транспортного обслуговування незалежно від форм власності.

          На нашу позицію, Держава, встановлюючи законами України засади створення і функціо-нування ринку перевезення пасажирів на приміських та міжміських (внутрішньообласних) маршрутах, має підтримувати на засадах пропорційності розумний баланс між інтересом приватних перевізників щодо отримання справедливого прибутку від надання послуг і охоронюваними  законом  правами  та  інтересами  споживачів  їх послуг.

          Тому держава має забезпечувати особливий захист більш  слабкого суб'єкта  економічних відносин (споживача – фізичну особу), а також фактичну, а не формальну рівність сторін у цивільно-правових відносинах,  шляхом визначення особливостей договірних правовідносин у сфері пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування та  обмеження  дії  принципу  свободи цивільного договору.

           З огляду на вищезазначене, ГО «Юридична Клініка» відповідно до ст. 24, 25 Закону України «Про захист прав споживачів», ст. 21 Закону України «Про громадські об’єднання» вважає за належне звернутися до Київської обласної державної адміністрації, як до сторони договорів з перевізниками, та як до суб’єкта контролю за дотриманням вказаними перевізниками відповідних умов перевезень і державних соціальних стандартів та просити Вас:

 

1. на виконання п.1 Рекомендацій Антимонопольного комітету України від 11 квітня 2017 року за № 10-рк за відсутності таких умов переглянути та включити до договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських  (внутрішньообласних) маршрутах № 280 (Здорівка- Київ АС Південна), № 303 (Васильків – Київ АС Південна), № 756 (Погреби –Київ АС Південна), укладених між Київською обласною державною адміністрацією та автомобільними перевізниками, на наявність таких умов організації перевезень, як:

-   вартість перевезення пасажирів (тарифи)

-   порядок зміни перевізниками вартості перевезення пасажирів (тарифів).

 

2.  Як сторона договору, здійснити перевірку на предмет обґрунтованості підвищення тарифів на перевезення  на автобусному маршруті  загального  користування № 280 ( Здорівка – Київ АС Південна) )  з 20,00 грн. до 28,00 грн.

 

3. Про результати розгляду даного звернення просимо повідомити письмово відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

 

        З повагою,

 

           Голова правління                                                                             А. С. Каденко


 • 3

#54 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 807 сообщений
 • ГородБезпятное

Отправлено 26 Февраль 2018 - 04:31

Грамотно!


 • 0

#55 BOSS

BOSS

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 125 сообщений

Отправлено 27 Февраль 2018 - 11:18

Грамотно!

 

Грамотно и лаконично. :123:
 


 • 0

#56 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 807 сообщений
 • ГородБезпятное

Отправлено 27 Февраль 2018 - 04:06

Грамотно и лаконично. :123:
 

 

 

Жаль что отписка будет такой же...


 • 0

#57 BOSS

BOSS

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 125 сообщений

Отправлено 28 Февраль 2018 - 11:21

А усе так хорошо начиналось :10:

 

Но все равно надо подождать. У этих ребят многое получается довести до нужного результата. С этим все что-то надо делать, да кому-то грамотно составить текст тоже очень важно.


 • 0

#58 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 807 сообщений
 • ГородБезпятное

Отправлено 28 Февраль 2018 - 12:41

Это точно. Плохо только то, что те кто выдают разрешение на маршрут, и контролируют потом цены и прочее.


 • 0

#59 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 139 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 07 Март 2018 - 11:06

Прошу обратить внимание на микроавтобус белого цвета Мерседес-спринтер, который стартует (по крайней мере, 6 марта 2018 г.) от ВДНХ примерно в 19-00 на Васильков.

 

Водитель оного не считает нужным останавливать машину на таких остановках как "Корунд", несмотря на то, что его об этом неоднократно просили.

 

Характерные приметы машины - в конце салона 5 сидений выше по уровню, чем все остальные.

Входная дверь - автоматическая раздвижная.

 

Номер машины не запомнил. Но точно помню, что перевозчик - из Боярки.

 

Одним словом, водителю - "респект" ! :1112202170:  :1112202170:  :1112202170:

 


 • 0

#60 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 139 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 08 Март 2018 - 10:44

Прошу обратить внимание на микроавтобус белого цвета Мерседес-спринтер, который стартует (по крайней мере, 6 марта 2018 г.) от ВДНХ примерно в 19-00 на Васильков.

 

Водитель оного не считает нужным останавливать машину на таких остановках как "Корунд", несмотря на то, что его об этом неоднократно просили.

 

Характерные приметы машины - в конце салона 5 сидений выше по уровню, чем все остальные.

Входная дверь - автоматическая раздвижная.

 

Номер машины не запомнил. Но точно помню, что перевозчик - из Боярки.

 

Одним словом, водителю - "респект" ! :1112202170:  :1112202170:  :1112202170:

 

Васильков - город маленький, но дружный. 

Вот что доложила разведка:

 

nzps0d3oh2x93yqfwa36bzlr5.jpg

 

Вот этот красавец!

 

Спасибо всем неравнодушным, оказавшим помощь в розыске героя "культуры обслуживания" пассажиров в Василькове.


 • 0

Темы с аналогичным тегами маршрутка, Васильков, Киев, 303, 756

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных