Перейти к содержимому


Фотография

О маршруте № 303 (756)

маршрутка Васильков Киев 303 756

 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 101

#81 VD40

VD40

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 528 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 08 Апрель 2018 - 09:10

А "Обуховпастранс" не желает обслуживать направление Васильков - Киев? 

Смотрю за протяженность маршрута 46 км он берет 25 грн, за 37-44 км - 20 грн. http://obukhivtrans....ua/vartist.html 
Растояние Васильков - Выставочный центр - 34 км и по 25 грн - как то не справедливо получаЯ от автопарка до владимирской!

Что то ты брат имееш проблему с машиной! :ag: !Я с автопарка до Владимирской! :bj: !Еду 32 км!


 • 0

#82 VD40

VD40

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 528 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 08 Апрель 2018 - 09:16

Что то ты брат имееш проблему с машиной! :ag: !Я с автопарка до Владимирской! :bj: !Еду 32 км!

А так по сути вобще оборзели маршрутчики!Сука страна ГАНДУРАС!И главное что всем пох!Как хочю так и ставлю цены!Потому и езжу на попутках! :123: !Хоть людям на сигареты или кофе!Зато чисто аккуратно и комфортно!А не этим барыгам тупым! :1112202170:


 • 0

#83 ГО Юридична Клініка

ГО Юридична Клініка

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 33 сообщений

Отправлено 12 Апрель 2018 - 05:47

Сегодня вечером в автобусе "Богдан", где кондуктором женщина-блондинка, брали за проезд 25 грн.

Один пассажир попросил билет, на чтго ему было отвечено - билеты есть, но мы не даем, так как нас не просят. 

Но после убедительной просьбы билет таки дали. Я попросил дать сфотографировать этот билет.

 

Вот он

 

Talon0001.jpg

 
Громадська організація "Юридична Клініка"  не визнає законність та обгрунтованість підвищення приватними перевізниками вартості проїзду до м. Києва.
 
 
№ 11.04/18  від «11» квітня 2018р.
 
 
Голові
Антимонопольного комітету України
        Терентьєву Ю.О.  
     03035, м. Київ. вул. Василя Липківського, 45 
 
 
          Громадська організація «Юридична Клініка» відповідно до статутної мети з метою захисту прав та інтересів споживачів, звертається до Вас з наступного соціально значимого питання.
          11 квітня 2017 року Антимонопольний комітет України у своїх Рекомендаціях «Про запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції» за № 10-рк звернув увагу обласні державні адміністрації (як організаторів конкурсів регулярних перевезень на відповідній території) на те, що останні в силу Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про автомобільний транспорт», є відповідальними за організацію належного перевезення пасажирів, є стороною договору з перевізниками, та суб’єктами контролю за дотриманням вказаними перевізниками відповідних умов перевезень і державних соціальних стандартів.
          Як зазначено в Рекомендаціях, саме внаслідок самоусунення обласних державних адміністрацій від контролю за встановленням (зміною) автомобільними перевізниками тарифів на перевезення пасажирів на приміських та міжміських (внутрішньообласних) маршрутах під час організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом у відповідних областях і районах, відбувається необґрунтоване підвищення перевізниками тарифів на проїзд та, як наслідок, виникнення соціальної напруги, обурення населення в т.ч. виникнення ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції. 
          В зв’язку з вищевикладеним, Антимонопольний комітет України зобов’язав обласні  державні адміністрації забезпечити перевірку вже укладених (чинних) договорів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських та міжміських  (внутрішньообласних) маршрутах, укладених обласними державними адміністраціями з автомобільними перевізниками, на наявність таких умов організації перевезень, як вартість перевезення пасажирів (тарифи) та порядок зміни перевізниками вартості перевезення пасажирів (тарифів), за  відсутності таких умов. 
         З березня місяця 2018р. на території м. Василькова та Васильківського району виконавці/переможці конкурсу на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, а саме по маршруту № 280 (Здорівка – Київ АС Південна), № 303 (Васильків – Київ АС Південна), № 756 (Погреби - Київ АС Південна), №305 (Глеваха – Київ АС Південна), планували підвищили вартість проїзду пасажирів.
         Не погоджуючись з такими діями перевізників, ГО «Юридична Клініка» звернулася до Київської обласної державної адміністрації з вимогою від 22.02.2018р. за Вих. № 1/22.02/18 виконати п.1 Рекомендацій Антимонопольного комітету України «Про запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції» від 11 квітня 2017 року за № 10-рк,  з наданням письмової відповіді за результати розгляду даного звернення.
       Станом на 11 квітня 2018р. ГО «Юридична Клініка» відповідь на вищезазначене звернення від Київської обласної державної адміністрації не отримала.
 
       Натомість, станом на 11 квітня 2018р. приватні перевізники на автобусних маршрутах загального користування № 280, № 303, № 756, № 305 синхронно підвищили вартість проїзду від 5,00 гривень з однієї особи.
        ГО «Юридична Клініка» попередньо дійшла об’єктивних висновків, що Київська обласна державна адміністрація не виконала, обов’язковий до виконання, п.1 Рекомендацій Антимонопольного комітету України «Про запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції» від 11 квітня 2017 року за № 10-рк у відносинах з перевізниками по маршрутам № 280, № 303, № 756, № 305., що  призвело до безпідставного підвищення вартості проїзду, а як наслідок, до  порушення прав та інтересів споживачів цих послуг.
         На нашу правову позицію, Держава змінюючи засади  функціонування ринку  перевезення пасажирів на приміських та міжміських  (внутрішньо-обласних) маршрутах,   має   підтримувати на засадах пропорційності розумний баланс між публічним інтересом приватних перевізників щодо  отримання  прибутку і охоронюваними законом  правами та  інтересами споживачів їх послуг. 
         Тому держава в т.ч. і в особі Антимонопольного комітету України, має забезпечувати особливий захист більш  слабкого суб'єкта  економічних відносин (споживача – фізичну особу), а також фактичну, а не формальну рівність сторін у цивільно-правових відносинах,  шляхом визначення особливостей   договірних правовідносин  у  сфері  пасажирських перевезень  пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та  обмеження  дії  принципу  свободи цивільного договору.
          Відповідно до ст. 54 Закону «Про захист економічної конкуренції» посадові особи органів влади несуть адміністративну відповідальність за невиконання рішень АМК, порушення порядку надання інформації, а також за створення перешкод працівникам АМК при проведенні перевірок.
         З огляду на вищезазначене, ГО «Юридична Клініка» вважає за доцільним та обґрунтованим звернутися до Антимонопольного комітету України з повідомленням про невиконання  Київською обласною державною адміністрацією п.1 Рекомендацій Антимонопольного комітету України від 11 квітня 2017 року за № 10-рк та самоусунення від врегулювання процедури підвищення тарифів на перевезення.  
         Відповідно до ст. 24 Закону України «Про захист прав споживачів», з метою захисту своїх законних прав та інтересів споживачі мають право об'єднуватися у громадські організації споживачів (об'єднання споживачів). Об'єднання споживачів є громадськими організаціями, що провадять свою діяльність відповідно до Закону України "Про об'єднання громадян".
           ГО «Юридична клініка» є громадським об’єднанням, яке створене на реалізацію ст. 24, 25 Закону України «Про захист прав споживачів», ст. 20 Закону України «Про громадські об’єднання» та в силу п. 5.1-5.2 Статуту ГО «Юридична Клініка» здійснює юридичний захист прав та інтересів громадян – споживачів, як  членів Організації, так і іншого невизначеного кола споживачів у державних органах влади і управління, органах місцевого самоврядування, в судах відповідно до законодавства України.
          На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 24. 25 Закону України  «Про захист прав споживачів», ст. 20 Закону України «Про громадські об’єднання»,  ст. 54 Закону «Про захист економічної конкуренції», ст. 7, 13, 14, 20 Закону України «Про антимонопольний комітет України» просимо Вас:
 
1. Здійснити перевірку на предмет виконання Київською обласною державною адміністрацією п.1 Рекомендацій Антимонопольного комітету України «Про запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції» від 11 квітня 2017 року за № 10-рк, у відносинах з перевізниками по маршрутам № 280 (Здорівка – Київ АС Південна), № 303 (Васильків – Київ АС Південна), № 756 (Погреби - Київ АС Південна), №305 (Глеваха – Київ АС Південна).
 
2. Про результати перевірки просимо повідомити письмово.
 
Додаток:  копія листа ГО «Юридична Клініка» від 22.02.2018р. за вих. № 1/22.02/18
 
З повагою,
 
Голова правління                                                                    А.С. Каденко

 • 1

#84 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 807 сообщений
 • ГородБезпятное

Отправлено 13 Апрель 2018 - 08:02

А где можно узнать фамилии всех депутатов, которые проголосовали за разрешение на поднятие цены проезда? Они советовались с своими избирателями о необходимости этого решения?


 • 0

#85 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 807 сообщений
 • ГородБезпятное

Отправлено 13 Апрель 2018 - 08:06

 

 
Громадська організація "Юридична Клініка"  не визнає законність та обгрунтованість підвищення приватними перевізниками вартості проїзду до м. Києва.

 

 

 

В декабре 2016 года гильдия маршруточников пояснила поднятие цены на проезд с 15 грн. до 20 грн.!!! ростом цены на солярку до 35грн. и доллара  до 29 грн. Депутаты им поверили и проголосовали)) Сейчас дизтопливо стало по 23 грн., а доллар по 26 - что сподвигло власти увеличить цену проезда с 20 до 25 грн.? Вот это вопрос интересный))) Наверно, потому что топливо подешевело на 35%, а запчасти на 25%??? И это если всё покупать в розницу!


 • 0

#86 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 134 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 13 Апрель 2018 - 12:59

 

 
Громадська організація "Юридична Клініка"  не визнає законність та обгрунтованість підвищення приватними перевізниками вартості проїзду до м. Києва.
 
 
№ 11.04/18  від «11» квітня 2018р.
Голові
Антимонопольного комітету України
        Терентьєву Ю.О.  
     03035, м. Київ. вул. Василя Липківського, 45 
...
 
       Убедительная просьба отправить аналогичные письма на телеканалы "1+1", "Интер", и другие.
Это интереснейший сюжет для таких программ как "Ревизор", "Гроші" и т.п.
 
З повагою,
 
Голова правління                                                                    А.С. Каденко

 

 


 • 0

#87 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 807 сообщений
 • ГородБезпятное

Отправлено 13 Апрель 2018 - 01:29

Жаль нет Гаврилюка - при нем по 5 лет боялись поднимать...


 • 0

#88 Mr. Alex

Mr. Alex

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 1 134 сообщений
 • ГородВасильков

Отправлено 08 Май 2018 - 10:58

Интересные дела творятся в Василькове.

8 мая с.г. Время  9:00. Место – Хитрячок, возле кофейного киоска.

Возле места, где «попутчики» подбирают пассажиров стоят несколько человек в желтых безрукавках (как у работников дорожных служб).

И почему-то подозрительно мало потенциальных пассажиров на Киев. Го позже люди стали понемногу подходить.
Когда один из «представителей желтой расы» повернулся ко мне  спиной, у него я смог прочитать надпись на желтой безрукавке.

Эта надпись гласила:
«Всеукраїнське об'єднання захисту прав пасажирів».

Это увидели и другие люди. Один из таких пассажиров обратился к одному из людей бородатому парню из «желтой команды», стоявшему ближе всех к нам.

На вопрос, что же такое «Всеукраїнське об'єднання захисту прав пасажирів» он промычал что-то нечленораздельное и отвернулся.

Когда к нему повторно обратились с этим же вопросом, к нам подошел мужчина средних лет с папочкой в руках. На заданный вопрос он сказал, что они следят за соблюдением водителями правил дорожного движения, и имеют право их останавливать.
На что им было справедливо сказано, что останавливать транспорт имеет право только дорожная полиция.

Эта дискуссия могла бы продолжиться и дальше, но вот подъехала машина с намерением взять пассажиров на Киев.

Старший из т.н. активистов открыд дверь автомобиля и сказал, что здесь остановка запрещена, и попросил проехать вперед 10 метров. Водитель намерен был уехать вообще, но мы его остановили и сели в машину.

По дороге в Киев одна из пассажирок решила поискать в интернете, существует ли  «Всеукраїнське об'єднання захисту прав пасажирів». Ведь не секрет, что у каждой публичной структуры, которая позиционирует себя как общественная организация всеукраинского масштаба, должен быть свой веб-сайт.

Каково же было наше удивление, когда выяснилось, что есть:

- Всеукраїнська громадська організація "Союз споживачів України";
- Всеукраїнське об'єднання споживачів страхових послуг ...
- Спілка об'єднань громадян «Всеукраїнська Федерація Споживачів ...
- Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників

А вот такой организации как «Всеукраїнське об'єднання захисту прав пасажирів» нет (!!!).

 

Может быть это объединение имеет название «Васильківське об'єднання захисту прав зобиджених перевізників маршруту № 303/756»???  :ag:


 • 0

#89 Семенич

Семенич

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 363 сообщений

Отправлено 08 Май 2018 - 11:16

Можливо це просто група проплачених молодиків, зібраних по принципу "сезонна робота", яким видали робочу уніформу. І цілком можливо, що такі послуги можуть проплачувати незадоволені особи, які мають інтерес у перевезеннях   


 • 0

#90 Смотрящий

Смотрящий

  Продвинутый пользователь

 • Пользователи
 • PipPipPip
 • 2 807 сообщений
 • ГородБезпятное

Отправлено 08 Май 2018 - 01:00

Сейчас идет передел рынка, появились новые маршруты. Желтые человечки пугают новичков и попутки. Как только кто-то вызвал полицию - разбежались по углам побросав жилетки. Уж больно выгодно сейчас возить людей по 25 грн. за 22 км. Пример из Киева: 576 маршрут 24 км (все эти 24 км по адским пробкам, а не 22 км по автобану М-95) - всего за 7 грн.!!! И их хозяева в восторге.


 • 0

Темы с аналогичным тегами маршрутка, Васильков, Киев, 303, 756

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных