Подано звітність, яку взагалі не потрібно подавати або подано не до тієї податкової інспекції

 Відповідно до п.49.1 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями податкова декларація подається за звітний період в установлені кодексом строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків. Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

Платники, визначені п.п. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 Податкового кодексу України, а також платники, які мають діючі (у тому числі призупинені) ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством, зобов’язані за кожний звітний період подавати податкові декларації незалежно від того, чи провадили такі платники господарську діяльність у звітному періоді.


Податковим кодексом України не передбачені дії суб’єкта господарювання у випадку, якщо ним помилково подано податкову звітність (подано звітність, яку взагалі не потрібно подавати або подано не до тієї податкової інспекції).
Однак, платник податків може звернутись письмово до податкової інспекції з обґрунтуванням обставин помилково поданої податкової звітності та проханням не визнавати дану звітність як податкову.

Васильківська ОДПІ

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА ОДПІ
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 45
    +38 (04571) 2-32-55
    kyivobl.vasylkiv@sfs.gov.ua
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация