Про зміни в оподаткуванні неприбуткових організацій

У зв’язку з набранням чинності Законом України від 17 липня 2015 року №652-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», починаючи з 13 серпня 2015 року, розширюється перелік суб’єктів господарювання неприбуткових підприємств, установ та організацій, які не є платниками податку на прибуток підприємств, та змінюється порядок їх оподаткування податком на прибуток.

 

Відповідно до Постанови КМУ від 13 липня 2016 року №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру» неприбуткові організації повинні привести у відповідність свої установчі документи, які відповідають вимогам, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та завірених ними копій установчих документів.
Якщо установчі документи відповідають вищезазначеним критеріям, така організація автоматично включається до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.


Неприбутковим організаціям необхідно до 1 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, та у цей самий строк подати копії таких документів контролюючому органу.


Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 року не привели свої установчі документи у відповідність з вимогам, та не надали копії таких документів контролюючому органу, виключаються після 1 січня 2017 контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.


Тому, з метою набуття статусу неприбутковості всім установам та організаціям, які до 01.01.2017 року включені у Реєстр неприбуткових установ та організацій необхідно вжити заходи щодо приведення установчих документів до норм ст. 133 Податкового кодексу та подати до контролюючого органу реєстраційну заяву за формою 1-РН згідно з додатком 1 і засвідчені підписом керівника або представника такої організації та скріплені печаткою (за наявності) копії установчих документів неприбуткової організації.

 

Васильківське відділення
Києво-Святошинської ОДПІ

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА ОДПІ
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 45
    +38 (04571) 2-32-55
    kyivobl.vasylkiv@sfs.gov.ua
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация