Місячник добровільної здачі зброї

З 1 по 31 жовтня на території України триватиме місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв. 
З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, а також профілактики злочинів з їх використанням закликаємо громадян з розумінням поставитись до вимог Національної поліції і добровільно здати до поліції зброю яка перебуває у незаконному зберіганні чи використанні.

На час проведення профілактичних заходів, громадяни, які добровільно принесуть вогнепальну чи холодну зброю, боєприпаси та вибухівку до підрозділу дозвільної системи, будуть звільнені як від адміністративної, так і від кримінальної відповідальності.


У разі добровільної здачі громадянами незареєстрованої зброї чи спецзасобів, у подальшому, якщо вона не значиться в обліках як втрачена, викрадена чи не була знаряддям скоєння злочину, громадяни мають право зареєструвати здану ними зброю чи спецзасоби на своє ім’я.


Закликаємо усіх громадян, які мають незареєстровану вогнепальну чи холодну зброю, боєприпаси та вибухівку, а також громадян, які знайшли зброю, боєприпаси часів Другої Світової війни, звертатися до Васильківського відділу поліції за адресою:

08600, Київська область, м. Васильків, вул. Покровська, 1

або за телефонними номерами «102», (04571) 2-15-79.

Васильківський ВП

ГУНП в Київський області

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ
    08600 Київська область, м. Васильків, вул. Луначарського, 1.
    (04571) 2-15-79.
    vasilkivmv@kv.npu.gov.ua

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация