У Васильківському районі державний реєстратор вимагав хабар за зняття арешту з земельної ділянки

Учора, 1 червня, у прокуратурі повідомили, що довели до суду справу державного реєстратора, який вимагав та отримав від громадянина хабар у сумі 10 тисяч гривень за зняття арешту з земельної ділянки за рішенням суду

Прокуратурою Київської області затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт за обвинуваченням державного реєстратора одного з комунальних підприємств Васильківського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що державний реєстратор комунального підприємства, являючись службовою особою, діючи умисно, з корисливих мотивів, використовуючи службове становище, вимагав та отримав від мешканця Київщини неправомірну вигоду у сумі 10 тисяч гривень за зняття арешту з земельної ділянки площею0,83 га, розташованої у Вишгородському районі.

Правопорушницю затримано в порядку ст. 208 КПК України на початку березня поточного року одразу після отримання хабара.

Обвинуваченій загрожує покарання у виді позбавленням волі до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ
    08600 Київська область, м. Васильків, вул. Луначарського, 1.
    (04571) 2-15-79.
    vasilkivmv@kv.npu.gov.ua

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация