У Василькові відновлено патрулювання з громадськістю

Днями, у Василькові було відновлено гарну практику співпраці з громадою. На вулиці міста знову вийшли небайдужі та патріотично налаштовані громадяни аби в тісній співпраці з поліцією забезпечувати публічну безпеку та боротися зі злочинністю на теренах Васильківщини. Однією з найголовніших задач правоохоронців Васильківського відділу поліції було і залишається забезпечення публічної безпеки, прав і свобод кожного громадянина. Вирішення цих завдань залежить не лише від професійних поліцейських, а й від тісної взаємодії з населенням та громадськими формуваннями.

Тому, у Василькові було відновлено спільні патрулювання з громадськість. Під час патрулювань значна увага приділяється профілактичним заходам з метою попередження правопорушень та злочинів, а також ведеться посильна боротьба з наркозлочинністю, розповсюдженням алкогольних напоїв у нічний час, гральним бізнесом та з водіями-порушниками, які не дотримуються вимог Правил дорожнього руху, паркуються аби де та аби як.


Така співпраця дає позитивні результати, так як місцеві активісти надають суттєву допомогу працівникам поліції.
Керівництво Васильківського відділу поліції висловлює щиру подяку членам громадських формувань «Відсіч», «Відродження», «РоМакс» та «Іванковичі», а також небайдужим мешканцям Василькова та патріотично налаштованим громадянам за співпрацю та активну громадську позицію і запевняє, що правоохоронці й надалі готові до діалогу та співпраці з населенням.


Юлія Скора,

Васильківський відділ поліції

ГУНП в Київській області

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ
    08600 Київська область, м. Васильків, вул. Луначарського, 1.
    (04571) 2-15-79.
    vasilkivmv@kv.npu.gov.ua

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация