васильков 1 569 |
8-04-2016 |
новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Донецький Шахтар зробив крок до виходу в півфінал Ліги Європи, здобувши на виїзді комфортну перемогу над португальською Брагою з рахунком 2:1.
Перший тайм команди провели дуже обережно. Шахтар навмисно віддав ініціативу, але і Брага не особливо йшла вперед.
З небезпечних моментів біля Браги згадується лише удар на старті матчу Рафи Сілви, коли П’ятов кулаками відбив м'яч на кутовий. Що стосується Шахтаря, то "гірники" перший удар по воротах суперника завдали на 45-й хвилині і він став результативним.

За хвилину до цього Коваленко добре забіг з глибини в штрафну, віддав пас п'ятою на Марлоса, але той замість удару пішов обігрувати воротаря і зумів лише заробити кутовий. А ось подача з кутового знайшла на дальній штанзі Ракицького, який пробив під поперечину.

Другий тайм команди провели активніше - Брага змушена була тікати вперед, а Шахтар намагався використовувати вільні зони. Хоча вся небезпека все одно виходила після стандартів - у нашої команди Малишев небезпечно пробив в руки Матеусe, а у господарів Рафа перевірив на міцність поперечину і удар Сантуша трохи розминувся з дальньою стійкою.

Коли в середині тайму здалося, що гра знову заспокоїлася, Шахтар вибухнув швидкою і результативною контратакою. П’ятов далеко вибив м'яч, від Марлоса, який з правого флангу прострілив у воротарський на Факундо Феррейру, який легко у дотик підсік м'яч над голкіпером.

На жаль, Шахтар не зміг втримати перевагу в два м'ячі - на 89-й хвилині Баяно прострілив з правого флангу на що вийшов на заміну Вілсона Едуарду, який перестрибнув Ордець і відправив м'яч у ворота.

Брага- Шахтар - 1:2

Голи: Вілсон Едуарду, 89 - Ракицький, 45, Феррейра, 75

Брага: Матеус, Баяно, Болі, Рікарду Феррейра, Гойя, Карлос, Вукчевич (Аугусто, 87), Рафа Сілва, Сантуш, Стоїлькович (Уїлсон Едуарду, 75), Хассан

Шахтар: П’ятов, Срна, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев, Коваленко (Бернард, 88), Тайсон (Дентіньо, 79), Марлос (Едуардо, 82), Феррейра

Попередження: Рафа Сілва, 83 - Ракицький, 70