Розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради

Сьогодні Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, органів виконавчої влади, комунальних служб міста та засобів масової інформації, міськрайонних установ, під час якої обговорювались актуальні питання життєдіяльності міста.
Зокрема:

1. Первак В.М. - начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області - з початку нового року до відділу по місту надійшло 298 заяв і повідомлень, виявлено 2 факти продажу наркотичних речовин, 17 крадіжок майна - 10 з яких вже розкрито, 2 випадки появи у нетверезому стані за кермом. З 16.01.2017 року стартував новий набір до кримінальної поліції. З 30.01.2017 року продовжиться набір молодших спеціалістів до Васильківського відділу поліції.

2. Жмирін А.В. - військовий комісар Васильківського об"єднаного міськрайонного військового комісаріату - визначено основні пріоритетні завдання співпраці з органами місцевого самоврядування. До березня буде проводитись розробка єдиного реєстру призовників.

3. Пацало Л.М. - головний лікар Васильківської ЦРЛ - закінчуються ремонтні роботи. За період складних погодніх умов та різкого зниження температури до лікарні поступило 2 особи з признаками обмороження. Одна людина померла.

4. Брік В.І. - директор КП "Васильківтепломережа" - котельні працюють у нормальному режимі.

5. Перепелиця Л.О. - начальник управління економіки та власності - продовжується масове припинення підприємницької діяльності у зв"язку із внесенням змін до податкового законодавства про сплату єдиного соціального внеску.

6. Бурсова Л.П. - начальник управління соціального захисту населення - продовжується прийом заяв на отримання субсидій та путівок. На обліку перебувають: 310 учасників АТО, 8116 - пільговиків, 1511 - переміщених осіб.

7. Гаркавенко В.Г. - начальник служби у справах дітей - 10.01.2017 року проводилось засідання комісії з питань захисту прав дитини. Відвідали проблемні сім"ї.

8. Козак Л.О. - начальник відділу освіти - розпочався навчальний процес після зимових канікул. З 18.01.2017 року розпочнеться проведення уроків фізкультури у лікувально-оздоровчому комплексі "Хвиля" для учнів початкових та 5-6 класів. Учні 11-х класів у рамках профорієнтації відвідають Національний Університет культури.

9. Ларіна Г.Ю. - начальник відділу культури - святкування свята Водохреща відбудеться 19.01.2017 року о 12.00 годині на річці Стугна.

Розширена апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради

 

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация