РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА

Сьогодні, 15 січня 2018 року, відбулася розширена апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів, секторів міської ради, міськрайонних служб під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. В ході наради керівники доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.

 Зокрема:

1. Первак В.М. – начальник Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області – з 25 грудня 2017 року весь особовий склад був переведений на посилений режим несення служби. За 14 днів 2018 року зафіксовано – 9 пограбувань, 1 підпал автомобіля, 4 факти збереження наркотиків, 1 ДТП, 3 факти шахрайства, 1 самогубство у Васильківському районі, 1 безвісті зникла особа, 1 побиття підлітками 12-14 років в Глевасі, складено 4 адміністративні протоколи за водіння авто в нетверезому стані.
Наприкінці наради учні загальноосвітньої школи №6 привітали усіх присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, заколядували та побажали миру, добробуту і здоров”я.
 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация