100-РІЧЧЮ БОЯМ ПІД КРУТАМИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ…

Сьогодні, 29 січня 2018 року, у Васильківській міській бібліотеці відбувся захід з нагоди 100-річчя боїв під Крутами, який підготували працівники Васильківської міської бібліотеки, відділу культури та учні загальноосвітніх шкіл міста. У заході взяли участь міський голова Сабадаш В.І., представники управлінь і відділів Васильківської міської ради, старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів, громадськість, ЗМІ.

До учасників заходу звернувся міський голова Володимир Сабадаш, який зазначив: “Сьогодні ми відзначаємо 100-річчя героїчного бою під Крутами та вшановуємо пам’ять студентів, що полягли у нерівному протистоянні із більшовицькими військами.

В українську історію ця битва увійшла як символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність України.  Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами. Пам´ятаймо минуле!

Але сьогодні варто згадати і наших воїнів, які на сході країни відстоюють наше право творити власну державу. Кого вже нема – вічна пам´ять, усім живим – миру, здоров´я і Божого благословення”.

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв Крут, Героїв Майдану та Героїв антитерористичної операції.

По закінченню заходу відбулася виставка друкованої літератури, присвячена історичним подіям під Крутами.


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.