Васильківський офіс реформ

1 липня 2016 року в рамках діяльності ресурсного центру «Васильківський офіс реформ» у місті Василькові відбувся громадський екологічний форум «Васильків чисте місто». В роботі форуму взяли участь народний депутат України Остап Єднак, Васильківський міський голова Володимир Сабадаш, депутати міської ради, громадськість та екологи.

Форум проходив у два етапи. Спочатку учасники заходу відвідали Васильківське сміттєзвалище та очисні споруди Василькова. Потім у більш широкому форматі обговорювали ситуацію навколо стихійних сміттєзвалищ та їх наслідки для екології регіону, а також шукали шляхи вирішення екологічної ситуації навколо очисних споруд Василькова.


Під час обговорення проблеми законсервованого Васильківського сміттєзвалища, учасники засідання наголошували на необхідності проведення рекультивації міського полігону та ліквідації його небезпечних наслідків, щоб уникнути екологічної катастрофи у майбутньому.


Обговорюючи перспективу будівництва сміттєпереробного заводу, учасники дискусії прийшли до одностайного висновку, що в діючих межах Василькова такий проект реалізувати не вдасться. У той же час, такі перспективи однозначно з’являться після завершення адміністративно-територіальної реформи та утворення Васильківської об’єднаної громади. Саме тому, однією із пропозицій форуму є посилення діяльності міської влади у проведенні реформи децентралізації у нашому регіоні.

 

Васильківський офіс реформ

 

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация