Урочисте відкриття ДНЗ №4

29 серпня більш як для 60-ти васильківських малюків стало святковим, адже в ДНЗ №4 "Сонечко" відкрито три нові групи.
Отже, зроблено ще один крок до вирішення проблеми дошкільної освіти, яка в нашій державі є обов"язковою.
На урочисте відкриття до ДНЗ №4 прибули представники влади: Васильківський міський голова Сабадаш В.І., перший заступник міського голови Прунцев С.Є., секретар міської ради Перінська О.П., начальник відділу освіти Васильківської міської ради Козак Л.О., начальник УЖКГ Бардис О.М.

Міський голова привітав колектив дитячого садочку, батьків, дітей і усіх присутніх з відкриттям нових груп та зазначив: "Ми і надалі будемо піклуватись про нашу васильківську малечу, це тільки перший крок, заплановано відкриття ще додаткових груп".


За традицією гостей зустрічали запашним короваєм, виступами дітей та творчих вихователів дитячого закладу.
Завідуюча ДНЗ №4 Іванова Т.П. висловила слова вдячності міській владі, депутатам, будівельникам, батькам, що допомогли в дуже короткі терміни зробити таку непосильну роботу, щоб порадувати малечу міста, адже саме в дошкільних закладах вони отримують необхідну підготовку до школи, дізнаються багато цікавого, знаходять нових друзів.


Після символічного перерізання стрічки усіх запросили оглянути нові групи. Приміщення обладнані за сучасними вимогами, світлі і просторі кімнати, красиві і зручні меблі, різноманітні іграшки. Відчувається, що всі роботи виконувались з любов"ю до дітей, від серця.


Наразі ще тривають ремонтні роботи на ігрових майданчиках і біля фасаду, але дітки вже із задоволенням чекають на свій перший день у новому цікавому дитячому світі з теплою і лагідною назвою "Сонечко".

 

Урочисте відкриття   ДНЗ №4

 

Урочисте відкриття   ДНЗ №4

 

Урочисте відкриття   ДНЗ №4

 

Урочисте відкриття   ДНЗ №4

 

Урочисте відкриття   ДНЗ №4

 

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация