ВІТАННЯ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСТА

Дорогі васильківці та гості нашого славного міста Васильків!

Щиро вітаю Вас з 1028-ю річницею Дня народження нашого міста!

Кожне місто має особливий колорит і шарм, віковічну історію та свої традиції. Свято Дня народження рідного міста об’єднує усіх, незалежно від віку та професії. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з славною історією.

 

 

Це свято найдорожче для кожного, бо воно наповнює ваші серця гордістю за своїх земляків.Згадаємо наш славних синів, Героїв нашого міста і країни, які віддали свої життя за нас, майбутнє своїх і наших дітей, за суверенітет та незалежність нашої держави - Олександра Лістрового, Юрія Скляра, Олега Дьяченка. Світла пам"ять про них завжди у наших серцях.

Нині Васильків розвивається, потроху змінюється його обличчя. І все це завдяки Вам, дорогі васильківці, вашій щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості.


Разом з Вами радію і я успіхам нашого міста, переживаю за його проблеми, і щиро вірю, що попри усі негаразди ми зможемо зробити його кращим, заможнішим, привабливішим. А це значить спільно працювати заради досягнення цих планів у майбутньому. Лише разом ми досягнемо успіху.


Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх вас у згуртовану та небайдужу громаду!

 

Бажаю Вам та вашим родинам міцного здоров"я, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях. А нашому місту - процвітання, злагоди і миру!

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация