22 вересня — День партизанської слави України.

Він був заснований у зв'язку зі святкуванням 60-ї річниці існування підпільно-партизанського руху в Україні.Президентським указом від 30 жовтня 2001 року цей день був призначений офіційним державним святом.


Це свято покликане висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир в глибокому тилу. Партизани нерідко працювали в оточенні ворожих військ, при цьому не шкодуючи власного життя і не знаючи страху.
У період Другої Світової війни налічувалося близько 6200 партизанських угруповань та загонів. В них служили майже мільйон солдат. Ці невидимі війська, як і інші підрозділи, понесли великі людські втрати під час боротьби з гітлерівським військом. Але внесок партизанських формувань в загальну перемогу людства над нацизмом просто неоціненний.

 

22 вересня — День партизанської слави України.

 

З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у роки Великої Вітчизняної війни Васильківська міська організація ветеранів України провела сьогодні захід до Дня партизанської слави України, на якому були присутні заступник міського голови Майстер І.В., голова міської організації ветеранів Агєєв О.В., представники міської ради, ветерани Великої Вітчизняної війни, дружини та родичі загиблих партизанів в часи війни, пам"ять про яких вшанували хвилиною мовчання.

22 вересня — День партизанської слави України.
22 вересня — День партизанської слави України.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация