Обговорення питання про виділення коштів на будівництво пам'ятника патріотам - захисникам Вітчизни

26 вересня у малій залі міського Будинку культури відбулося обговорення питання про виділення коштів на будівництво пам'ятника патріотам - захисникам Вітчизни, Героям Небесної сотні та прилеглої до нього території за участі першого заступника міського голови Прунцева С.Є., секретаря міської ради Перінської О.П., депутатів Васильківської міської ради, керівників управлінь та відділів, директоріа загальноосвітніх навчальних закладів, завідуючих ДНЗ, представників громадських організацій та громади міста.

Обговорення питання про виділення коштів на будівництво пам'ятника патріотам - захисникам Вітчизни

 

Пам'ятник, проект якого є переможцем Конкурсу, орієнтовно коштує 1 250 000 тисяч гривень, благоустрій прилеглої до нього території орієнтовно 900 000 тисяч гривень.


В ході обговорення були заслухані різні пропозиції і думки щодо будівництва пам'ятника та, відповідно, виділення коштів на будівництво та благоустрій.


Рекомендовано: винести питання про виділення коштів на сесію Васильківської міської ради, а саме, закупити необхідний матеріал у цьому році, а роботи з будівництва та благоустрою розпочати у 2017 році.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация