Інформація про замінування банку у Василькові не підтвердилась

Сьогодні, близько 13.40 годин на спецлінію поліції Київської області «102» надійшло повідомлення від співробітників «Приватбанку», розташованого на першому поверсі багатоповерхівки по вулиці Володимирській у місті Васильків, про виявлення в приміщенні підозрілого пакету з годинниковим механізмом.

 

На місце події одразу ж прибули поліцейські, співробітники державної та приватної служби охорони, рятівники, медичні працівники та співробітники газової служби. Було оперативно проведено евакуацію громадян - жителів багатоповерхівки, співробітників банку та сусідніх офісів. Правоохоронці перекрили рух автотранспорту та забезпечили охорону потенційно-небезпечної території до прибуття фахівців-вибухотехніків.

Інформація про замінування банку у Василькові не підтвердилась

Кіноголічна служба та група вибухотехніків Головного управління Національної поліції Київщини, які прибули на місце пригоди, обстежили приміщення та оглянули вміст підозрілого пакету. Будь-яких вибухонебезпечних предметів, які могли б нести загрозу життю чи здоров’ю громадян, правоохоронці не виявили. У підозрілому пакеті містилися лише старі годинники.
На даний час поліцейські встановлюють власника покинутих речей.

 

Юлія Скора,

Васильківський відділ поліції

ГУНП в Київській області


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация