Васильківська ОДПІ попереджає - знову шахраї!

В п’ятницю, 29.04.2016 року, на робочий телефонний номер ТОВ «А» приблизно 15-00 год. надійшов телефонний дзвінок від особи, яка просила зателефонувати до начальника Васильківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області за номером мобільного телефону (099) 259-72-89. На дзвінок за даним номером телефону відповідав чоловік, який представився начальником податкової інспекції – Стрілецьким Олексієм Сергійовичем. Під час дзвінка вищевказана особа просила перерахувати кошти в розмірі 10000 грн. на банківську картку за не проведення перевірки по ТОВ «А».

Після цього, близько 15-10 год., з того самого номера мобільного телефону був здійснений дзвінок до директора ПСП «К» від особи з проханням зателефонувати до начальника податкової інспекції за номером (099) 259-72-89. Телефонуючи за даним номером мобільного телефону підіймала особа, яка представлялася Стрілецьким Олексієм Сергійовичем та просила перерахувати кошти на банківську картку.


Пізніше, близько 15-20 год., з того самого номера мобільного телефону був здійснений дзвінок до директора ТОВ «О». Невідома особа просила зателефонувати до начальника інспекції. Телефонуючи за номером мобільного телефону трубку підіймала особа, яка представлялася Стрілецьким Олексієм Сергійовичем і також просила перерахувати кошти на банківську картку.


Дані діяння підпадають під ознаки статті 190 Кримінального кодексу України та можуть нанести шкоди авторитету Державної фіскальної служби України в цілому.


У зв’язку з випадками вимагання у посадових осіб суб’єктів господарювання грошових коштів, начальник Васильківської ОДПІ Стрілецький Олексій Сергійович звернувся із заявою до правоохоронних органів.


З метою запобігання шахрайським діям просимо Вас, шановні платники податків, в жодному разі не надавали кошти шахраям, про всі подібні випадки інформувати поліцію та Васильківську ОДПІ за тел. (04571) 2-43-50.

Васильківська ОДПІ


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация