На Київщини триває поліцейська операція "Трикстер"

З 30 жовтня по 30 листопада на території Київщини триває поліцейська операція "Трикстер", що націлена на боротьбу з Інтернет-шахраями

З метою протидії організованій злочинності, виявлення та документування протиправних дій членів злочинних груп, причетних до шахрайських заволодінь коштами громадян у сфері електронної комерції на території Київщини з 30 жовтня по 30 листопада проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Трикстер".

Зловмисники вигадують нові способи, щоб виманити кошти у довірливих громадян. Найбільш популярною схемою, якою користуються аферисти, є "фішинг" – виманювання у неуважних користувачів мережі - Інтернет конфіденційної інформації, а саме: паролів банківських карток, імен, телефонних номерів. За допомогою цих даних злочинці можуть видавати себе за власника інформації і вчиняти від його імені різні протиправні дії. Також зафіксовано велику кількість випадків шахрайства з банківськими картками, у сфері купівлі товарів через Інтернет - магазини та он-лайн оголошення.

Щоб не стати жертвою Інтернет-шахраїв, варто бути обережними, не довіряти підозрілим пропозиціям придбати товар за заниженими цінами, не робити передоплату, купувати товар лише у перевірених Інтернет-магазинах.

Якщо Ви стали жертвою Інтернет – шахраїв, або володієте іншою корисною інформацією негайно повідомляйте в поліцію за номером «102» або телефонуйте на гарячу лінію Головного управління Національної поліції в Київській області за номером 067 218-63-67.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ
    08600 Київська область, м. Васильків, вул. Луначарського, 1.
    (04571) 2-15-79.
    vasilkivmv@kv.npu.gov.ua

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация