васильков 1 934 |
22-01-2019 |
новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

17 січня 2019 року, у місті Луцьк відбувся відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Континіуму». У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 25 регіонів України, а також Республіки Молдови та Угорщини.
Місто Васильків гідно представляли 9 спортсменів, які здобули: дві золоті медалі (Пономаренко Антон -73 кг, Юрченко Владислав - 46 кг), одну срібну медаль (Засуха Дмитро -73 кг), дві бронзові медалі (Потороченко Євгеній -42 кг, Гайдамаченко Олександр - 46 кг), а також п’яте місце посів Кузьменко Олександр. Команда міста Васильків посіла друге загальнокомандне місце. Велика подяка нашим спортсменам та їх тренерам за високий рівень спортивної майстерності та здобуті нагороди.